Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Companion APP v CZ?

Zdravím,
ve videu na FB stránkách TG v příspěvku o Companion APP je vidět ve výběru jazyka čeština. Mohl by to někdo potvrdit? Pro nás jež vlastníme KS EN verzi by to bylo super...takový dárek od Albi

Dík
--------------------------------------------------
No Game - No Life
21.4.2020 13:45:34

Neviete niekto jak to vyzerá s CZ verzí appky, pre rozšírenie Last Knight a Age of Legends?

2.11.2021 15:25:52

Připojím se k této fousaté diskusi. Appka a samotná hra je nějaký rok venku a speciálně Appka obsahuje poměrně zásadní chyby. Kdy v knize například získáte pochvu Excaliburu, ale v appce tohle není zmíněno. Nebo že v knize dostanete 2 zkušenosti a např. nějakou část stavu, ale appka tohle neřekne. Jen třeba napíše dokončil jste průzkum. Appka je na používání mnohem lepší, ale celou hru vám může totálně zničit. Kdo ví kolik jsme toho neobdrželi, prostě se nám jednou nezdálo, že za tak těžký úkol nic nezískáme a tak se to překontrolovalo s knihou a ono to bylo jinak. Včera opět hráno s Appkou a zjištěna další zásadní věc. Teď už to budeme hrát jen s knihou, ale téměř 2 roky co appka funguje už by snad mohla být opravena.

8.7.2022 07:12:42

Tak jsem koukal do apky na tu pochvu Excalibru, a je to tam napsaný že si máš danou kartu tajemství vzít. Ale je pravda že to bylo v menším vyskakovacím okně a muselo se skrolovat kousek dolů. 

8.7.2022 07:36:56

Tak se omlouvám, znovu jsem to zkusil a je to jak píše snofru23, vyskakovací okno. Je tam text a pod textem je pokračovat. Kdo si nevšimne že se dá ještě scrollovat a klikne na pokračovat s tím, že danou informaci se dozví na další stránce, ten stav nedostane a nedostane ani tajemství.

8.7.2022 09:50:36

Vybíráme z Bazaru

Dobble Harry Potter
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas