Duchové ostrova: Rozervaná země

xxxxxxxxxx hodnoceno 33x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova: Rozervaná země - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Duchové ostrova
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Pegasus Spiele
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hvězdná zář hledající svůj tvar

Deska ducha je jiná než jakákoliv ostatní a tudíž na první pohled velmi zaujala a chuť zahrát si tohoto ducha, s představivostí co vše se s ním dá podniknout a jakou má variabilitu byla obrovská. Avšak první hra s tímto duchem mě velmi zklamala. 
Hráno v kombinaci s Divoce rostoucí zeleň, Neutuchající vzdor kamene a Srdce lesních požárů - proti Francii na první úroveň.
Nehledě na to že se mi celou hru do ruky dostávali karty schopností které se moc nedaly kombinovat nebo když už na nich byly symboly takové aby se dostavilo to chtěné kombo, tak karta nedělala skoro vůbec žádný efekt, byla má hra velmi bídná.
Kdyby základní karty pro tohoto ducha neměly takový specifický efekt tak bych ve hře prakticky nebyl vůbec užitečný a potřebný. 
Příště samozřejmě zkusím jinou taktiku, jiné symboly a jiné rozprostření hry avšak by mě zajímala vaše herní zkušenost a nějaké vychytávky či kombinace pro tohoto ducha.

13.2.2024 14:27:47

Většinou relativně brzy vezmu silnou schopnost se silnějším efektem díky elementům, a pak beru karty/odemykám pro ní elementy.

Plus oproti jiným duchům upřednostňuji karty s hodně elementy. Spouštění několika vrozených schopností se hodí.

13.2.2024 21:16:55

Vybíráme z Bazaru

Liška podšitá
Liška podšitá
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas