Spill, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Smirk & Dagger Games
Autoři: Andy Kim
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Další hra

Mám fakt radost z toho, že po hře Ohrožení od REXher (které moc fandím) vychází další podobná hra tohoto typu (EKO/aktivisticko/ochranářská :)

Už nějaký pátek mi v hlavě zrají nápady na nějakou takovou hru, kde by hráči v roli "ochránců přírody" cestovali po světě a páchali dobro zachraňováním zvířat v nesnázích a ohrožených druhů. Třeba záchrana tuleních mláďat před pytláky co je tlučou po hlavách palicí kvůli kožešině; mořští ptáci co umírají obaleni ropou po různých nehodách plošin a tankerů; želvy, ryby a jiní co zůstali zamotáni či uvězněni v různých plastových síťkách a obalech; nebo třeba ty smrtící pasti - klece co používají rybáři/pytláci na mořským dně, odkud ryby nedokáží uniknout a pak jejich zbytky lákají další a další živočichy (viděl jsem v dokumentu:) … no a taky zvířata na souši. Takže nakonec jsem rád, že nemusím takovou hru vymýšlet (spíš bude jednodušší  si takovou koupit, nebo vytvořit nějaké vlastní rozšířko k už existující ;) Závěrem už jen takové přání…

V dnešní době je už toto téma docela aktuální a možná takové hry také přispějí k tomu aby se lidi nechovali jako hulváti a brali větší zřetel na přírodu a prostředí kolem sebe…

 

A co vy, jaký máte vztah k takovým hrám a obecně k takovým tématům?

* * * * *
Board games klub, Trenčín

14.7.2022 09:53:10 | Upraveno autorem (porovnej)

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Fallout zátky
Fallout zátky
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas