Úlomky nekonečna

xxxxxxxxoo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Úlomky nekonečna - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: REXhry
IELLO
StoneBlade Entertainment
Autoři: Gary Arant
Justin Gary
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Má někdo vyzkoušené? Je to jen nový Star Realms nebo něco jiného?
26.5.2018 17:47:54

Joe

Podľa recenzií je to prebalený Star Realms s malými zmenami. Ak máš zainvestované do Star Realms a rozšírení, asi to nebude nič nové. Ale zase, v češtine vyšiel pre SR len základ…

-------------------
Prekladateľ Joe

2.6.2023 13:40:50

O něco vylepšený star realms. 
Co mi tady trochu chybí je že lze útočit na hráče nebo na šampiony( u SR byli i stanice -zde šampioni- kde se muselo útočit nejprve na ně a po jejich porážce šlo teprve útočit na hráče)

Zde je ale v české krabici i rozšíření. S unikátními kartami pro každou postavu. 

Navíc jenzde kupování žoldáku, karty co nedáváš do odkládacího bal. A hraješ je pouze v aktualním tahu. 

A taky body mistrovství. Vylepšené akce. 

A štíty na kartách v ruce kterýma bráníš útok. 

Mě to celkem baví. Je to velmi jednoduchý soubojový DB. 

5.9.2023 14:04:10

@5forPeanut 

Já pochopil z pravidel, že žoldáka můžeš po koupi buď hned vyložit nebo odložit do odhazovacího balíčku. Dokonce jedna z karet ti říká, že můžeš vzít do ruky žoldáka z odhazovacího balíčku.

Hrajeme to tak, že žoldáka dokud nevyložím na stůl, tak si ho můžu v balíčku točit. A když přijde jeho čas tak splatí svoji cenu a jde pryč.  

19.10.2023 20:44:44

@rigoni Co myslíš tím až přijde jeho čas tak jde pryč? U žoldáka se musíš rozhodnout hned při nákupu zda ho rovnou vyložíš tj. na konci kola jde pryč, nebo zda si ho koupíš a jde na odkládací balíček. Pak už je do konce hry tvůj (pokud ho nevyřadíš jinou kartou).

19.10.2023 21:01:46

@Creatides 

Jo takhle. My to hráli tak, že jde vždycky pryč,když ho vyložíš na stůl(zahraješ). A výhoda je pouze v tom, že ho můžeš zahrát okamžitě po koupi.

19.10.2023 23:06:09

Přesně jak píše Creatides.Díky těm žoldákům je hra o dost zajímavější.Mám i apku a tam ty praviodla nemusíš hlídat. V nedávné hře jsem to tak vykombil že jsem měl vyložených 18 karet - z toho asi 7 žoldáků, 5 šampionů a finální poškození 64.Pecka.

Rozšíření přidává několik karet , některé jsou vázané na velitele klanu ale mohlo jich bt více. Relikvide jsou dost silné ale tím že je vždy ve hře jen 1 a přichází až s mistrovstvím 10 nehraje až takovou roli ale když přijde dobře dokáže ti dost pomoct.

Za mě je tahle hra hodně dobrá soubojovka. A mám ji na stejné úrovni s Mozkožroutem. Který nemá tolik možností a je trochu náhodnější.

20.10.2023 10:59:11

Co myslíš tím “na konci kola jde pryč”? jde na spodek verbovacího balíčku.

20.10.2023 14:26:44

@WraithCz

Žoldáka, kterého koupíš a okamžitě vyložíš, jde na konci tvého kola na spodek verbovacího balíčku. Tím pádem už ho nemáš ve svém balíčku.

Nebo ho koupíš a odhodíš na svůj odhazovací balíček. Tím pádem ti zůstává dle vyjádření níže. 

 

Už bych se ale přesunul zpátky k původnímu účelu tohoto vlákna. 

20.10.2023 17:12:43

Vybíráme z Bazaru

Válka v Říši divů CZ + kapsle na žetony
Válka v Říši divů CZ + kapsle na žetony
Akt. cena: 2090 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas