RONE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Bonjour Games
Autoři: Štěpán Štefaník
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké jsou první dojmy?

Ahoj, jaké jsou první dojmy ze hry?

J
19.10.2016 20:16:37

Životy

Pre mňa ako hráča všetkých veľkých kartových hier od Magic po GOT je hra pekná a vyvážená. Jedna veľká chyba je však jej pomalosť: nejde moc nabootovat postavy k silnějším útokom; ďalšia vec je absolútna neprehľadnosť životov teda kto práve vedie lebo graveyard he stále aktívny, karty si môžeš recyklovať, za istých okolností vrátiť do ruky a preto nemáš šancu vedieť koľko má kto životov. Hrali sme viac partií, súper mal v decku menej kariet ale napokon neraz vyhral práve kvôli recyklacii a práci s graveyardom. Inak je hra výborná a aj deckam v klube sa páči

13.5.2019 12:35:42

Pořídili jsme tuto hru (zatím základ) a herně mi přijde super. Jak se ty pravidla trochu zažijí, tak už to frčí - nejhorší mi přijde rozlišení pomalých/rychlých karet a jejich stackování, ale nejsme na turnaji, takže se to prostě nějak zahraje a jedeme dál:)
Vadí mi však kvalita karet, po několika hrách (velmi slušné chování ke kartám) mají všechny hrané karty ošoupané rožky. Jako opravdu? Poker od vietnamců vydrží víc... téma obalů na karty raději ani nebudu začínat.
A z praktického hlediska jsou podle mne dost nešikovné stejné ruby všech karet, ale to už je asi známá věc u této hry.

7.4.2021 20:32:37

s opotřebování karet to mam podobně a tak jsem je všechny obalil a je klid.
doporučuji koupit i poslední rozšíření.

8.4.2021 06:43:32

Také mám za sebou čerstvě pár her a je to výborné. Hraní rychlých efektů mi přijde krapet neintuitivní, ale to je jen drobnost, která po dalších hrách určitě odezní.

S tou kvalitou karet to nerad slyším. Na první omak na mě působily dobře, neobalovači holt zapláčou. A obalovači si aspoň pro jednou můžou odůvodnit svou marnivou zálibu. :-)

Custom obaly řeší i zadní strany karet, tak aspoň vím, že to nebyly vyhozené penize.

8.4.2021 09:48:41

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Kings of Ruin (fólie+stretch goals)
Tainted Grail: Kings of Ruin (fólie+stretch goals)
Akt. cena: 3450 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas