RONE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Bonjour Games
Autoři: Štěpán Štefaník
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

české vydání

tak jsem dneska zjistil, že se REX hry rozhodli podpořit vydání této hry v češtině, paráda!
4.4.2016 12:46:06 | Upraveno autorem (porovnej)

R
Mě by zajímalo jestli autoři myslí i na nějaké to rozšíření? :-)

4.4.2016 18:28:48

rozšíření
tak na kickstarteru byla rovnou se ZS nabízeno 1. rozšíření s velkým
množstvím karet.

4.4.2016 18:31:26

Termín, cena?
Ahoj, už se tuší termín vydání a přibližná cena české verze včetně rozšíření?

3.8.2016 10:15:30

česká verze
Ahoj, na konci týdne by měl dorazit vzorek, budeme postovat unboxing. Hry samotné v ČR cca na konci září. Doporučené ceny budou 750 za základ a 350 za rozšíření, na eshopech to tak bude kolem 700 Kč.

3.8.2016 19:24:08

aneken
Jdu do toho. Na to že je to karetka tak to vypadalo fakt na originální herní mechaniky. Unboxing dáte i sem na ZH nebo jen na vašem FB?

4.8.2016 08:12:40

tarnow
My jsme do toho šli, protože to byla fakt láska na první pohled, se nám to s Eyronem fakt líbilo. Je to opravdu velmi originální. Unboxing určitě nějak přes ZH i Deskožrouta prolinkujem, takže nemusíš mít strach;)

4.8.2016 09:01:09

kickstarter
V září to bude v obchodech a kdy se budou rozesílat kopie z kickstarteru?

4.8.2016 18:35:12

endymion
To je otázka spíš na Štěpána, nicméně my asi nemáme problém pár dní počkat, aby se to ke KS backerům dostalo dřív než do obchodů;)

4.8.2016 18:40:30

...
Na tohle se opravdu moc těším - jedna ze dvou her, co mám ve wish listu pro tento rok ;-)

4.8.2016 18:41:35

KS
Trošku si začínám klást otázku k čemu je mi dobré financování na KS......dostanu to skoro ve stejnou dobu (spíš počítám s tím, že to na e-shopech bude dřív), finančně je to taky přibližně stejný, mám v tom vázaný peníze od prosince 2015, hra měla být v březnu.......v čem tkví ta výhoda někoho kdo to pomohl zainvestovat ?

8.9.2016 12:05:57

kickstarter
měl jsem to podobně se shuffle heroes...
jsi jeden z mnoha, díky kterým ta hra mohla přijít na český trh!
nic víc, nic míň

8.9.2016 12:42:49

Tak
Již zítra by hra měla být v brně na Planetě her.

10.10.2016 12:27:38

Tak
pokud to je pravda, tak z kickstarteru to zatím nepřišlo a na prodejně to bude dřív....:-(

10.10.2016 12:34:09

hm
Že mě to nepřekvapuje. Ale kdy hra bude, to mi je celkem jedno.
Útěchou mi je, že cena přes KS je pro mě o cca třetinu levnější (základ + rozšíření ... mám z KS 10-pack), takže za mě nakonec spokojenost.

10.10.2016 12:59:37

no
já to měl jako první projekt z KS, takže jsem jel sólo, ve výsledku z toho žádná výhoda není....pro mne je to důvod k přemýšlení, jestli budu podobné projekty v budoucnu podporovat

10.10.2016 13:13:40

Koumes
Ber to tak, že nebýt KS a lidí jako ty, kteří do toho dali peníze předem, tak hra prostě nevznikne. KS není intermetový obchod. A ne každá společnost je schopná v kampani nabídnout tisíc exkluzivních věcí jako CMON. A mimochodem já jsem si black plague s rozsirenim wulfsburg taky koupil drív než ho dostali backeři.

11.10.2016 01:16:01

česká zaprděnost
Moc se tady nevyjadřuji, ovšem někdy člověka něco nakrkne, leží mu pár hodin v žaludku a prostě musí zareagovat... Celý kickstarter je projekt, kde autor shání základní kapitál na vznik, zrealizování svého produktu. To že někde dostaneš něco zdarma, je fajn, ale to není automatická značka kvality. Nikdo po tobě nechce peníze za nic, dostaneš produkt, za který jsi zaplatil. Jestli je pro tebe nejdůležitější mít něco zdarma, navštěvuj politické mítinky... Tam rozdávají zdarma koblihy, klobásy, piva, odznáčky, balónky a tak podobně.

11.10.2016 02:17:41

ice_cz
Obávám se, že jsi to nepochopil a není to tak černobílé. Nejde o to, že by chtěl někdo něco zdarma, ale že je tu oprávněný dotaz, jaké výhody KS investorovi přináší ve srovnání se standardním obchodem. Protože KS přináší řadu nevýhod. Je to investice, ta sama o sobě je riziková a ten risk by měl být něčím vyvážen. Dále ti KS váže dlouhodobě peníze a jestli produkt dokonce získáš později, než je k dispozici v obchodu, tak je něco špatně, minimálně z hlediska marketingu. Jestli někdo mému produktu věří a zafinancuje mi ho, měl bych se mu za to nějak odměnit, a ne mu poskytnout podmínky horší, než mají ostatní. KS je investiční nástroj, nikoliv charitativní, měl by být výhodný pro obě strany a pokud to nerespektuji, vystavuji se riziku, že příště mě už nikdo nepodpoří.

11.10.2016 06:46:27

Ice_cz
Pokud to bylo mirene na mne, tak ja zadarmo nic nechci.

Ja chapu, ze to neni eshop. Na druhou stranu, jsem spoluinvestor s jistou mirou rizika. A nakonec je pro mne vyhodnejsi koupit to az to vyjde. Nicmene mam ten dobry pocit, ze jsem te hre pomohl :-)
Ja mezitim zafinancoval cca 10 dalsich her, dostal jsem tam neco navic (i kdyz treba jednu kartu), dostal jsem je zhruba ve slibovanem terminu (mesic neni zadny zpozdeni) a dostal jsem je, co jsem mel moznost sledovat, drive nez prisly na trh.

Tak tolik asi k te "ceske zaprdenosti".

11.10.2016 07:44:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Black Rose Wars: Rebirth - Deadly Masks
Black Rose Wars: Rebirth - Deadly Masks
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas