Pán prstenů: karetní hra (revidované vydání)

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: karetní hra  (revidované vydání) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň

Jakou máte zkušenost s kampaní? Dodal jsem si nečekávané kuráže a doplnil poslední z trojice setů, tentokrát revidovaný. Tak to zkouším a mám pocit, že i přes určitou papírovou snahu o vyvážení boons a burdens mě to naprosto neuvěřitelně posírá. (trochu spoilery) Do začátku je sice postava navíc, ale když zkape automaticky končíte, což je potenciální nemalé riziko (s encounters co dávají damage při questění). Hned v první misi jsem si vytáhal Ungoliathu a dlouhou cestu na qestění. Takže jsem musel zabít pavouka a byl nucen se ve hře plácat o několik kol déle. A za odměnu do začátku dalších misí vyfasoval ještě pavouka dalšího. Toho jsem samozřejmě vytáhl hned v zápětí po bok toho otravnýho trolla. Oba jsem zabil a dostal boon i burden zároveň. Na konci kola mi to poslalo do vězení hrdinu s nejvíce zraněními, což byla samozřejmě Éowyn (kvůli tomu questění), kterou používám na willpower. Namusím dodávat, že žádnou boon kartu jsem za celou dobu hry nepoužil, protože nepřišla a i kdyby přišla, efektem by mě to moc nevytrhlo (možná snad to léčení u Valor). Eh. Dol Guldur snad ani nebudu začínat. Jako...byla to smůla a ne, že by mě tohle z rovna v téhle hře překvapovalo. Ale připadá mi, že ta kampaň je kampaň proti mé osobě a hráče spíš brzdí, než že by mu sem tam pomohla a sem tam uškodila. To jsou všechny ty kampaně takovýhle?

14.4.2023 22:44:38

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Lords of Ragnarök CZ + promo Valkýra
Lords of Ragnarök CZ + promo Valkýra
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas