Kacíř: Zkáza Roanoke

xxxxxxxxxo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Kacíř: Zkáza Roanoke - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lucky Duck Games
Maldito Games
Super Meeple
Wyrmgold GmbH
Autoři: Kåre Storgaard
Kasper Kjær Christiansen
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyváženost

Jaká je Vaše zkušenost s vyvážeností Lovce - Čarodějnice?

My máme odehráno 7 her (bez scénářů) a vždy vítězství čarodějnice…..

25.4.2024 08:40:12

A zkoušeli jste i vyměnit role? Třeba je prostě jen 1 hráč výrazně lepší na dedukci a blafování. Tahle hra mě zrovna hodně zajímá a extrémně se na ní těším. Tak jsem zvědavý, co lidé napíší. Byl bych nerad, kdyby to skutečně bylo nevyvážené.. :/ Jediné, co mě pak ještě napadá je, jestli jste si pak ještě zkoušeli podruhé přečíst pravidla, jestli tam třeba něco nehrajete špatně a moc OP pro čarodějnici.. Každopádně doufám, že se tu brzy objeví zkušenosti a názory. Já jdu hru vyzvednout příští pátek za týden a pak bych si ji chtěl zahrát o víkendu..

25.4.2024 09:00:26

Včera první hra a vyhrál Lovec, který odemlel celý balíček podezřelých.

25.4.2024 10:51:46

Každý má iné skúsenosti. Na Boardgamegeeku je veľa vlákien naopak práve ako vyhrať za čarodejnicu, pretože sa to veľa ľuďom nedarí. Treba skúšať a hlavne sa baviť 🧙🏻‍♀️

26.4.2024 14:54:21

V tom případě hraje lovec špatně a nesoustředí se na funkce jeho hráčské desky, ale akorát si buduje engine. To bohužel není úplně jeho primární účel. 

Zkuste si případně zahrát scénář č. 1, tam je výrazně těžší vyhrát jako čarodějnice a u nás i při střídání rolí skoro vždy vyhraje lovec.

28.4.2024 13:30:51

@kocici_tata 1. scénář je dost nevyváženej a už ho hrát znovu nebudu. Zbavit vesničana podezření za jeden žeton důkazu místo tří je dost silný, když má lovec např kartu, díky které za dva vlivy získá dva žetony důkazů, to je pak o ničem..

28.4.2024 19:49:27

Ale já nepsal doporučení na nejlepší scénář. Reaguju na diskusní vlákno o tom, že základ hry je údajně nevyváženej a že vždy vyhrává čarodějnice, čímž to dávám do kontextu se slátaninou, kterou je scénář 1 :) 

29.4.2024 00:57:39

Vybíráme z Bazaru

Odhodlaní: Normandie
Odhodlaní: Normandie
Akt. cena: 530 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas