nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Mars: Teraformace

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook, Google+

Osidlujeme Mars poprvé

Autor: Viracochi | 1 hodina 0 minut | 5.7.2017 | 0

Použitá hra: Mars: Teraformace

Hráči: Mikafierce, Viracochi

S velikým a příjemným překvapením jsem po tom, co jsem o hře něco přečetl a viděl nějaká videa, jsem se rozhodl, že hru prostě musím mít. Přítelkyně ale předběhla tohle všechno a hru mi koupila už nějaký ten pátek dopředu k narozeninám a tak jsme se ihned vrhli na její první zahrání.

Vcelku snadno naučitelná pravidla jsme zvládli za chvíli a hned jsme se vžili do nadnárodních korporací snažících se Mars změnit k nepoznání a co hlavně - změnit tak, aby se na něm dalo přežít.

Zvolili jsme vcelku nudnou, ale pro první hru podle mého nutnou, základní korporaci, která Vám vůbec nic (samozřejmě kromě určitého obnosu místních pěněz tzv. Megakreditů, kterým tak ale stejně říkat nebudete) nepřidá. 

Začali jsme s osidlováním a ze začátku se nám zdálo, že se na Marsu vůbec nic neděje, oba jsme se snažili produkovat co nejvíc surovin a na nic jiného nám ani nezbývalo moc peněz. Později se ale ukázalo, že tahle cesta nebyla vůbec špatná a najednou se nám Mars zaplnil vodou, zelení i městy, teplota prudce rostla (skoro jako v těchto letních dnech...) a začínalo být dýchatelno. 

Nakonec po hodině hry zvítězila přítelkyně - jak jinak.

Odehráno v: Praha (Okres: Praha)

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář