Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 996x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Zacyklení hry

Ahoj povedlo se nám zacyklittakže asi nějaké pravidlo chápeme špatně.

1. V každé generaci mohu provádět nekonečně mnoho tahů, a v každém tahu jednu nebo dvě akce dokud všichni hráči včetně mě nevystoupí-nepasují

2. Mohu libovolnou akci udělat i několikrát po sobě pokud na to mám zdroje

A naše zacyklení tkví v tom že spoluhráč měl několik karet kde za akci si na kartu umísťoval zvíře apod. (např karta Dobytek, za akci umístěte jedno zvíře, na konci hry máte tolik vítězných bodů kolik máte zvířat) Já jsem hru pasoval jelikož jsem už neměl zdroje na další akci ale on mohl udělat kolik chtěl tahů po dvou akcích.

Takto mohl do nekonečna opakovat akce zvířat a tím si nahrabat vítězné body.
Co jsme dělali špatně, nebo je ve hře takový bug?
26.6.2018 21:29:04

.
Zviera môžeš dať na kartu iba raz za kolo (generáciu) ak sa nemýlim. Jedna karta z rozšírenia Venuša to umožňuje dva krát.

Tj. akciu modrej karty robíš 1x za generáciu. Ak tam dáš zviera ako efekt inej karty tak môžeš umiestniť aj viac zvierat. Ale nie je to možné robiť dookola v jednej generácii.

26.6.2018 21:33:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Akcie na kartách
Akcie na modrých kartách môžeš urobiť iba 1x za generáciu! Presne ak píše andreasss. Ja len dodám, že ak ti karta umožňuje urobiť viac akcií, tak si môžeš vybrať len jednu z nich. Pokiaľ to je inak, tak to je na karte vyslovene napísané.

Neobmedzene môžeš používať všeobecné projekty, ktoré sú zaznačené na hracej doske.

27.6.2018 07:19:54

díky za info
moje chyba, omlouvám se a sypu si popel na hlavu. Je to výslovně napsané na straně...myslím 6...v pravidlech.

27.6.2018 10:19:00

PMSGCZ
Nemáš sa za čo ospravedlňovať, to sa skrátka stane, keď hrá človek novú hru :D
My sme takto v Lords of Hellas prehliadli, že počas pochodu sa dá hýbať len z jednej lokácie do jednej druhej. A počas prvej hry som zahral túto akciu a naraz v jednom kole zaútočil na 3 rôzne lokácie manželky a tešil sa z epického víťazstva :D No, žiaľ nie dlho :D

27.6.2018 11:05:05

Vybíráme z Bazaru

MLEM Vesmírná agentura
MLEM Vesmírná agentura
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas