Voyages of Marco Polo, The: The New Characters

xxxxxxxxxo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Voyages of Marco Polo, The: The New Characters - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Marco Polo
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Hans im Glück
Autoři: Daniele Tascini
Simone Luciani
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Aukce - již ukončeno

Ahoj,

Nabízím 4 ks tohoto minirozšíření. Vyvolávací cena 150 Kč za jedno formou obálkové metody do SZ. Aukci uzavřu začátkem dubna a 4 nejvyšším příhozům zašlu.

Jedná se o nové kusy, pravidla v NJ, zde ke stažení.
23.3.2016 14:42:51 | Upraveno autorem (porovnej)

mám zájem:-)
Zdravím Tě, Pelly,

o jeden kousek minirozšíření bych za uvedenou vyvolávací cenu měl zájem. Jen teď nějak nevím, jak si tu aukci představuješ. Na bazaru u toho máš vyvolávací cenu 729 Kč, k tomu asi těžko něco přihazovat. Pochopil jsem to tedy správně tak, že jsi udělal aukci místo na bazaru v tomhle vlákně? Jestli jo, tak se za 150,- hlásím:-)

24.3.2016 14:25:38

729
je cena za všechna 4 rozšíření a do bazaru jsem to uložil proto, aby zareagoval hlídací pes.

Jelikož se jedná o 4 ks téhož, rozhodl jsem se pro "obálkovou metodu", což je metoda aukce, kterou místní bazar neumožňuje a pro tento typ se náramně hodí. Pokud tedy máš o rozšíření zájem, napiš mi do SZ, kolik jsi za něj ochoten dát. Po ukončení aukce najdu 4 nejvyšší nabídky a přihazujícím pošlu. 150 je minimální částka, která odpovídá nákupce. Poštovné z Německa do čr je 4 €, takže nemá smysl nabízet více než nějakých 250 kč, protože pak si to můžeš objednat sám (leda že bys o to opravdu stál a neměl možnost objednání). Samozřejmě můžeš nabídnout základní vyvolávací cenu 150, ale je velká pravděpodobnost, že se na tebe nedostane...

24.3.2016 14:50:36 | Upraveno autorem (porovnej)

poštovné ?
Kolik by sis účtoval za poštovné? Případně zda a kde osobní předání.

24.3.2016 21:17:46

Normalně...
Za cenu obálky, předpokladám, že to do ní vleze... Já nevím, 30 korun to bude? Osobní předání v Plzni, výjimečně Praha a shodou okolností jedu na Hlubokou, takže teoreticky i ČB.

24.3.2016 23:08:21

Ukončuji aukci
A je dolicitováno. Sešlo se mi celkem 11 nabídek od 150 do 210 Kč. 4 nejvyšší příhozy přišly od:

marrian - 210 Kč
richie - 205 Kč
Cimm - 200 Kč
kouba76 - 200 Kč

V případě shodné výšky příhozu jsme se řídil časem doručení.

Výhercům gratuluji, ozvu se SZ, až to zvážím, abych vás neošidil na poštovném. Nebo jestli někdo osobní předání? Děkuji za obchod.

Jestli to chce zavést do indexu, vytvořím vám po domluvě inzerát "kup teď".

7.4.2016 09:25:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Diky za aukci
Sice jsem neziskal ani "bramborovou" medaili, ale protoze zajemcu bylo 11, tak nabizim spolecnou objednavku. Lze az 5 kousku v jednom packu. Ve trech lidech by to vyslo na cca 180, v peti jeste o malinko mene.
Nejsem ochoten rozesilat postou, takze jen osobni predani PRAHA

Zajemci hlaste se.

Jano

7.4.2016 10:57:31

jen upozoňuji,
že musíš mít možnost platby do zahraničí. To to může velmi výrazně prodražit. Poštovné do čr je 4 €.

7.4.2016 11:16:25

vim o tom
Diky za upozorneni. Vypada to, ze berou PayPal - to mam

7.4.2016 11:24:34

Poštovné
Ta za doporučené psaní mi to vychází 44 Kč. Pokud to chcete někdo jinak, dejte vědět.

8.4.2016 07:43:04

po roce Vánoce...
Přátelé, vzhledem k tomu, že vyšlo druhé minirozšíření, zopakoval jsem podobnou akci jako prve. Budu mít tedy ještě dvě druhá minirozšíření (Tajné cesty). Chcete je někdo? Za dvě kila? Je to jedna nová postava, jeden žeton malého města a 19 karet zkratek.

P.S.: Zatím je fyzicky nemám, jsou na cestě.

edit: Vypadá to, že je už zadáno. Teoreticky mi můžete napsat, ale už asi jen kdyby si to někdo před vámi rozmyslel... Díky všem za zájem.

20.2.2019 14:30:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Sidereal Confluence: Remastered
Sidereal Confluence: Remastered
Akt. cena: 55 €
Končí za: 4 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas