Panství hrůzy: Druhá edice - Svatyně soumraku

xxxxxxxxxo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - Svatyně soumraku - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání

Dotaz na BF - víte už přibližný termín, kdy by rozšíření mohlo vyjít u nás? Nebo alespoň jestli mátě nějaký optimistický odhad :-)
18.3.2019 14:27:50

Vydání
Nejaktuálnější datum vydání je 26.6.2019.
___
Klub deskových her PETROVICE

7.6.2019 19:29:17

Aplikace
Nechci tu být za hnidopicha, ale může mi prosím někdo potvrdit, že v den vydání české verze bude současně i aplikace obsahovat český text. Já jen, že každá nová aktualizace trvá v řádech měsíců.

25.6.2019 12:03:30

appka
Ověřuju
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

25.6.2019 12:06:25

PM

apka čeština
Mitogar - Rozšíření jsem si dnes vyzvedl, v aplikaci spustil jednu z misí a je v češtině.
Jinak doufám že se tomuto rozšíření v prodejích bude dařit a dočkáme se i dalších, větších...

3.7.2019 21:33:05

Taky doufam ze nas dalsi rozsireni nemine
Jinak hateri si zase uzijou neb v apce opet par preklepu je. Jedna karta je napsana jako unikatni a pritom je bezna a pak nejake bezne kostrbanice :-)

..Deskovky Teplice..

4.7.2019 00:38:33

Poděkování
Tak to já se přidám spíš k poděkování Blackfiru. Snad bude mít rozšíření úspěch a budou další.

4.7.2019 06:59:41

Rozšíření
Taky už ho mám doma, ale zatím jsem ani nestihl rozbalit krabici. Moji pozornost má zatím rozšíření pro Fallout :-)
Nicméně doufám, že si rozšíření povede dobře, protože si hra a hlavně hráči zaslouží nějaké velké rozšíření.
Pořád jsem ještě nepřekousl, že Blackfire nevydal druhé rozšíření pro Civilizaci, ale dal jsem jim druhou šanci, tak snad nezklamou, protože jinak bych už asi větší hry od Blackfiru přestal kupovat a raději kupoval originál :-)
Stejně tak doufám i ve velké rozšíření pro PánOprstenů...

4.7.2019 07:09:54

CZ Rozšíření
Taky doufám, že budou vycházet další a i větší rozšíření v češtině. Snad to lidi podpoří, aby mělo smysl poslat do tisku něco dalšího.

OT: Zdá se mi to nebo je kvalita miniatur o stupeň výše než v základu (ať už českém nebo anglickém)?

4.7.2019 14:19:54

Marwa
Miniatury jsou lepší protože už museli dělat nové skulpty a nerecyklovali materiál první edice

4.7.2019 16:42:56

díky za lokalizaci
Díky moc za lokalizaci. Základ i rozšíření mám čerstvě doma a těším se na další lokalizovaná rozšíření. Většinou preferuju hrani her v angličtině, ale u tehle hry mi vzhledem k množství textu přijde překlad jako velka vyhoda.

1.9.2019 14:53:20

Vybíráme z Bazaru

Legendy západu - nová, ve fólii
Legendy západu - nová, ve fólii
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas