Panství hrůzy: Druhá edice - Děsivé výpravy

xxxxxxxxxo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - Děsivé výpravy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Kara Centell-Dunk
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz edice

V této době vánoční, nějaké rýpnutí neuškodí.
12.11. tady MichalBF psal, že toto rozšíření se bude asi vyrábět v lednu 2021 s doručením březen.
No a bum prásk neutekl ani měsíc a rozšíření už je tady. Super zpráva pro všechny fanoušky.
Ale, aplikace :+) data mají od ledna,ale v aplikaci čeština není. Tak možná to datum - březen - nakonec bude platit,kvůli češtině. :+).
9.12.2020 13:28:49


Ten kdo překládal ty příběhy v aplikaci musel bejt asi úplněk trotl... “vlak myšlenek” místo tok nebo proud myšlenek - to zvládne jen Google translator - mě dostal. A to opravdu nejsou chyby v nějakých tabulkách, ale chyby v ustálených slovních obratech. Koupím si hru za hromadu peněz, mám se “bát” - a místo toho se chechtám a nebo se snažím pochopit smysl řečeného. A než mě někdo napadne za něco - cokoli... Dělám v médiích skoro třicet let a vím co znamená korektura, překlad... ale tohle se opravdu nepovedlo.

9.4.2021 00:28:59 | Upraveno autorem (porovnej)


Kdy jsi hrál?údajně už by měla proběhnout profi korektura....protože ta prvni verze byla tristní...

9.4.2021 08:45:01


Včera...

9.4.2021 09:57:44

Tak údajně proběhla oprava překladu…. No a hned na začátku se jeden scénář jmenuje jinak v návodu ke hře a jinak v aplikaci… :-) 

16.6.2021 11:22:43

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne - základní hra stará grafika
Carcassonne - základní hra stará grafika
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas