Panství hrůzy: Druhá edice - Děsivé výpravy

xxxxxxxxxo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - Děsivé výpravy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Kara Centell-Dunk
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz edice

V této době vánoční, nějaké rýpnutí neuškodí.
12.11. tady MichalBF psal, že toto rozšíření se bude asi vyrábět v lednu 2021 s doručením březen.
No a bum prásk neutekl ani měsíc a rozšíření už je tady. Super zpráva pro všechny fanoušky.
Ale, aplikace :+) data mají od ledna,ale v aplikaci čeština není. Tak možná to datum - březen - nakonec bude platit,kvůli češtině. :+).
9.12.2020 13:28:49

Bohužel
Nicméně, Michal na nějakém streamu říkal (nebo možná někde na forku, už nevím), že přeloženo je, ale bohužel FFG ještě nevydalo aktualizaci.

9.12.2020 13:58:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Čeština
Ano, psali to 4.12. na jejich FB: "Blackfire - Svět her a zábavy:
Dneska se nám to sešlo... další očekávaná pecka je skladem!
Nicméně ještě to má drobný háček, byť je aplikace již několik měsíců přeložená, FFG stále neprovedli update s češtinou. Aktuálně zjišťujme, kde je zakopaný pes a snažíme se o urychlené zjednání nápravy."

A předpokládám, že to Bastacka i ví, takže ta první věta je sice malé, ale úplně zbytečné, rýpnutí..

9.12.2020 14:24:02

Bastacka
Naprosto zbytečný post. Snaha o flame? Ne, díky....

9.12.2020 19:01:22

Bastacka
toto je fakt trápne - admini by to mali celé zmazať

9.12.2020 19:38:30

ludomyl
A důvod? Můj příspěvek není dokonce ani kritický k BF. Jak píšu, data na aktualizaci app mají vývojáři od ledna a nebyli schopni ji aktualizovat v češtině.


9.12.2020 19:47:59

Smazání?
Sice souhlasíme, že je to hloupé rýpnutí, ale důvod ke smazání (a ani napomenutí) nevidíme.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

9.12.2020 20:01:34

Wolfsen
Hloupé rýpnutí? Ono je na krabici, při koupi někde napsáno, že app zatím není v cz pro toto rozšíření?
Nebo se to dá hrát bez app?

9.12.2020 20:47:27

Bastacka
A ono se dá už někde koupit? :) Mě by právě zajímalo, kdy zhruba aktualizace apky proběhne, protože ho mám objednaný s dalšími věcmi, tak jestli čekat.

9.12.2020 20:56:35

Wolfsen
To fakt tu treba mat vlakno plne spamu? Asi hej... :(

9.12.2020 21:20:15

Dík za tento "spam"
Já osobně jsem ráda, že to smazáno není. Pro mě je to důležitá informace - vůbec by mě nenapadlo, že by se to mohlo prodávat bez lokalizované aplikace.
A hodlám si s nákupem na ni počkat.
Rozšíření jsem měla v jednom z e-shopů v košíku a čekala na naskladnění a díky této diskuzi jsem ho rychle zase vyšoupla. :-/
BF držím palce, aby rychle pochodili, věřím, že dělají co mohou a že jsou ti poslední, kterým by celá ta šlamastyka měla být předhazována.

10.12.2020 01:48:22 | Upraveno autorem (porovnej)

spam
moja posledná správa k tejto tém:
1.táto informácia je už na niekoľkých miestach, tu vôbec nie je ako prvá, len je napísaná "jízlivo" (čo je medzi bastackom a BF normálne, ale nemuselo by sa to tu dookola tolerovať)
2. hra nie je práve na sklade obchodov kvôli aplikácii
3. ak aj na sklade bude, čo dúfam, že bude, čo najskôr (figúrky treba ešte namaľovať a s obsahom sa inak dajú hrať aj prvé scenáre), tak by obchody mali informovať o tom, že zatiaľ bez aplikácie

10.12.2020 07:38:12

Kvůli apce
asi právě není na skladech, takže nehrozí, že si to někdo koupí a nebude to moct hrát. Podle mě to BF pustí, až proběhne aktualizace.

10.12.2020 08:24:52

Diskuse
Pokud příspěvek neporušuje pravidla, tak ho mazat nebudeme. Nejsme vychovatelky nebo vychovatelé a nemůžeme mazáním příspěvků uživatele učit nuancím slušného chování. Nemluvě o tom, že vnímání toho co je ještě slušné nebo ne, je dost subjektivní. My řešíme vulgarismy, případnou šikanu uživatelů nebo osobní útoky.

Ta informace od Bastacky je relevantní a doplňující informace od ostatních jsou tu taky a je to užitečné. Já sem třeba nevěděl, že to v apce ještě není přeložené a teď to vím a taky vím, že BF to chce sesynchronizovat a vypustit hru na trh až bude apka, což dává smysl. A mimochodem, to že kvůli tomu čekají a nevypustí to před vánoci s tím, že apka bude brzy, zase ukazuje, že to správné vydání u nich má vysokou důležitost.

A ano, mohlo by to být bez dávky jízlivosti, ale o tom sem právě psal v první odstavci. Ale jsme dospělí lidé a každý si snad umí vyvodit závěry sám.

10.12.2020 09:01:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Dojmy a pojmy
Po vzoru ludomyla :
1. Překlad tohoto rozšíření dělala komunita, překladatel BF pouze korigoval, tak jak píše na jiném místě Michal BF.
2.FFG má podle Michala překlad od ledna a zatím ho nedali do app.
3.Já shrnul co je novèho a pro některé s jízlivou poznámkou, že to přeci jen výjde kvůli FFG v březnu.
4.Tak doufám, že by to BF bez toho překladu nepustili do obchodů i když už to mají na skladě.
5.Nerozůmím jen tomu, jak někdo nemůže vědět, že mu z Číny jede nějaký výrobek. Ale věřím, že se to může stát.





10.12.2020 09:42:37

Appka
Jen malé upřesnění.
V lednu měli FFG komunitní překlad. V březnu se doplnily nějaké další scénáře. V září se urgovalo, že jsme “učesali” překlad v souladu s lokalizací fyzického rozšíření.
Dneska jsme se po nátlaku ze specializovaných prodejen rozhodli zboží začít posílat na prodejny. Speciálky mají v rukách komunikaci se svými zákazníky v tom smyslu, že se prostě čeká na update appky. Z FFG se v pondělí zeptali, kdy to nejpozději potřebujeme on-line, naše odpověď byla “včera bylo pozdě”. Čekám na další informace.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

10.12.2020 12:46:52

Cz
Tak už je všechno v češtině (20 z 22 scénářů), chybí jen dvě DLC. Teď už by to chtělo je aby BF oznámil, že příští rok vydá Hadí cestu.

11.12.2020 04:01:59

Michal
S tym vyskladnenim hry to je skvela sprava! Diky, uz sa nemozem dockat :)

11.12.2020 05:04:38

ludomyl
Jak jsi psal spam. Tak tento příspěvek od tebe nám přináší hodně potřebných informací.
Jak je tedy ta definice spamu? :+)

11.12.2020 06:38:56

Update
Na iOS je zdá se aktualizováno, mohl by prosím někdo, kdo to má po ruce, mrknout na Android a Steam? Díky.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

11.12.2020 07:01:06

Android
Ok.

11.12.2020 07:05:53

Překlad
a šlo by i nechal dopřeložit ty poslední 2 scénáře? díky za info

11.12.2020 08:02:25

Steam
Krom DLC "Temné odrazy" se vše hlásí jako OK.

11.12.2020 09:11:22

gahli
Nemám koupený Altered Fates, ale popis je v angličtině, tak předpokládám, že je to anglicky, ale pokud ne, budu rád za to, že tu někdo napíše, že je to česky a hned to jdu koupit.

11.12.2020 10:30:00

martz
Altered Fates
Proklikal jsem to jen v rychlosti: úvodní text a úvodní slovo je v EN, ale scénář se zdá být kompletně v CZ.
Temné odrazy
Tady je to naopak, je přeložené úvodní slovo, ale texty ve scénáři jsou EN.

11.12.2020 13:59:17

Altered Fates
Tak můžu potvrdit DLC je v češtině, tak zbývá už jen jeden scénář v angličtině.

11.12.2020 19:14:02

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror 3. edice CZ
Arkham Horror 3. edice CZ
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas