nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Mansions of Madness: Beyond the Threshold

Rozšíření pro hru: Panství hrůzy: Druhá edice
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Beyond the Threshold - první rozšíření druhé edice Mansions of Madness obsahuje tyto nové komponenty rozšiřující základní hru: nové vyšetřovatele (Wilson Richards, Akachi Onyele), postavy (7 žetonů nových postav), monstra (Thrall - zmutovaná lidská bytost s obrovským pařátem), karty (předmětů, kouzel aj.) a 6 nových dílů mapy.

Najdete v něm také dvě nové mechaniky:

  1. Key (klíč) - Některé předměty mohou být v rámci vývoje hry označeny žetonem klíče. Tyto předměty nemohou být odhozeny (discard), mohou být však upuštěny (drop) na zem.
  2. Moving tiles (pohyblivé díly mapy) - Hra může vyšetřovatele instruovat k přemístění jednotlivých dílů mapy. Veškeré žetony, karty a figurky monster a vyšetřovatelů se pohybují s těmito díly.

Do hry přicházejí i dva nové scénáře:

  1. Gates of Silverwood Manor (Brány panství Silverwood) - Důstojník Tetsuo Mori vás požádal o pomoc s několika pohřešovanými lidmi. Abyste tuto záhadu rozluštili, musíte prohledat místo, které je všem pohřešovaným společné: Panství Silverwood (obtížnost 4/5, 120-180 min).
  2. Vengeful Impulses (Pomstychtivé impulsy) - Váš známý jménem Thomas Carvey by byl poctěn vaší účastí na jeho večírku. Mezi pozvanými má však být člověk, který podle Carveyho spřádá plány na jeho zabití. Pod zástěrkou účasti na večírku musíte odhalit, kdo to je a proč plánuje Carveyho vraždu (obtížnost 2/5, 90-120 min).

Autor: pilchowski

Vybíráme z aukcí

Iwari Base Game (Kickstarter Metal Coin + Totem)
Iwari Base Game (Kickstarter Metal Coin + Totem)
Akt. cena: 1290 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>