nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Lord of the Rings: Journeys in Middle-earth, The – Villains of Eriador Figure Pack

Rozšíření pro hru: Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Zapojení do CORE BOXu?

Chtěl bych se zeptat, jak je toto rozšíření zapjeno do hry?
Mám na mysli to, že jsem si toto rozšíření dokoupil k základu. Hru jsem nedávno začal hrát po prvé (konečně jsem dobarvil figurky) a s tím že jsem v aplikaci nastavil že vlastním jak základ, tak toto rozšíření.
Měl jsemna mysli, že pak později bude nějaké DLC v aplikaci (nebo už je) k tomuto rozšíření, které se případně počeští (dle diskuze v jiném vláknu..) a budu jej muset stáhnout a nastartovat jako jiný samostatný příběh. Proto jsem byl velmi překvapen, když jsem spustil první kampaň a že to po čase chtělo dát na plochu právě figurku i z tohoto rozšíření, která je teprve stříknutá základovkou .. :-)) Počítal jsem že jej dobarvím během hraní zákaldního příběhu. Chci se tedy zeptat, jakými vlastně způsoby je toto rozšíření zapojeno do hry? Díky za info.

26.3.2020 15:02:32

...

Tebou uvedené rozšíření přidává obsah do hry následujícími způsoby. Mám pocit, že jsou to nějaké texty (generické vedlejší úkoly) navíc, které dostaneš v základní kampani.

Potom hra počítá se dvěma figurkami bossů, které na k tomu definovaných místech a setkáních na mapě nasazuješ. Třetí figurka - Vrrk, je určena již jako doplněk k rozšíření Hunt for the Ember Crown (DLC). Přičemž Hunt for the Ember Crown by mělo být česky v době, kdy se na trhu objeví český Shadowed Paths.

A nakonec hra počítá i s kartami, co jsou součástí zde diskutovaného rozšíření. Např. když porazíš prvního bosse - Gulgotara, získáš tuším titul (kartu) Nemesis, unikátní kartu dostupnou jenom v tomto rozšíření.

0 | 26.3.2020 16:12:19