Hegemonie: Doveďte svou třídu k vítězství

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Hegemonie: Doveďte svou třídu k vítězství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická, vzdělávací
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box & MindOK
Hegemonic Project Games
Portal Games
Autoři: Vangelis Bagiartakis
Varnavas Timotheou
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Český “concecpt booklet”

Zdravim @IN,

narazil jsem na webovou verzi bookletu ktery byl KS Exclusive - https://hegemonicproject.com/knowledge-base/

ale samozrejme je jen anglicky a tak jsem se chtel zeptat jestli jste nejednali o moznost prekladu tohoto weboveho projektu - at uz do podoby webu na strankach Lisky, nebo jako PDF, nebo doplnek do hry?


Dekuji
 

22.4.2024 20:05:40

IN

Toto nebylo vůbec nabízeno jako možnost lokalizace.

----------------------
Majitel liščí krabice

23.4.2024 08:37:22

Děkuji za odpověď @IN.

23.4.2024 11:01:03

Ona tam nebude ta jediná a nejlepší knížka, která mi konečně vysvětlila jak funguje tahle velká ekonomika?

A tak to je hodně škoda ty jo, právě ta knížka mě do té hry vztáhla asi nejvíc :(

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

23.4.2024 11:18:03

@Khalashnikovf, ta byla bohužel jen KS Exlcusive, takže do překladu prý nešla. 

Hegemony, něco z toho vydalo do Knowledge Base na webu, ale samozřejmě to bude jen v angličtině. Za mě by tomu slušela čeština, ale tady asi není jak to vymyslet (teda kromě Google Translatoru) :( 

23.4.2024 12:12:45

Nebo snad aspoň nějaký fan překlad?

23.4.2024 12:14:36

mohl bych nabídnout české vydání “Ekonomie” od Samuelson and Nordhaus - tam najdeš základní koncept fungování ekonomie. Uznávám že je lehce zastaralejší, ale základy poskytne na mrzkých několika stech stranách :)

23.4.2024 12:29:00

@G4nd4lf  Tady nejde o to učit se jak funguje to či ono. Jde o to, že ten jejich booklet to co povídá, rovnou ukazuje jak funguje v té hře, a které mechanismy ty principy využívají. V tom je ta knížečka geniální :(

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

23.4.2024 12:53:03

@Khalashnikovf, zkusi napsat na facebook na hegemony project - kamos jim psal zpravu pres Messenger a dostal odpoved:


“We truly appreciate your enthusiasm for the game's educational cause, since it is at the core of the board games we create.
We understand your perspective on the value of localized versions of the booklet and the potential impact it could have. We'll carefully look into all parameters and explore the best way forward if this is possible. 
Thank you again for sharing your thoughts with us.”


Jako slibem nezarmoutis, ale pokud by jim napsalo vic lidi, treba to nakonec nejak dopadne.

23.4.2024 20:50:54

Pripadne jaky na to na nazor @IN ? Ja vim ze jste zminil ze to nebylo v nabidce prekladu, ale pokud by se ledy hnuly na strane tvurcu melo by to za Vas smysl pocestit a treba prenest tu hru na dalsi level - jak pise @Khalashnikovf. S tou definici co tady padla souznim 😊.

23.4.2024 20:54:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mindbug - kompletní ENG
Mindbug - kompletní ENG
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas