Harry Potter: Boj o Bradavice - Lektvary a zaklínadla

xxxxxxxxxo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Harry Potter: Boj o Bradavice - Lektvary a zaklínadla - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Harry Potter: Boj o Bradavice
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
The OP (dříve USAopoly)
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kvalita karet CZ edice

Jen upozorňuji všem případným zájemcům, že kvalita karet v tomto rozšíření je příšerná. Karty mají odhadem poloviční gramáž, než karty ze základu a z prvního rozšíření. Jsou tenoučké a ohýbají se jako papír.

Je to hnus a velká ostuda! Toto není kvalita odpovídající této přepálené ceně. Obalit karty zde je opravdu povinnost a zejména kvuli kombinaci s kartami ze základu.

Mám CZ verzi z pre-orderu, takže těžko říci, zda se to týká i EN verze.

18.9.2023 13:51:03

Ahoj, bohužel máš pravdu, s kvalitou nejsme vůbec spokojení. Tisklo se to v jiné tiskárně, blbě trefili i barevnost. USAopoly nám bohužel neposílají vzorky předem, po téhle zkušenosti to už po nich chceme. A zkoušeli jsme s nimi i řešit co s tím, ale bohužel jsme se ničeho nedobrali. Teď s nimi v říjnu budeme mluvit a budeme to chtít řešit dál, ale jsem už trochu skeptický. Na Slovensku Peťo z ihryska měl také nějaké problémy s kvalitou komponent a taky se bohužel ničeho nedočkal… 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

18.9.2023 14:19:53

kdyby jen barevnost a gramaz, ale bacha i na velikost. Bradavicke karty jsou navic vyskove rozdilne. Mozna i zdibec na sirku, ale na pohled to nebylo tolik poznat, jen pocitove kdyz jsem je balil (a malem jich par znicil, protoze se do percival obalu tezko soukaly a kvuli zminene nizsi gramazi mely tendenci se zlomit).

U karet Ginny se mi pak nepozdava Arnold, oproti jinym kartam s ostrym obrazkem je to spise zmet pixelu.

Hratelnost hodnotit nebudu, ale kvalita je velke zklamani.

PS: pro obalovace upozorneni, zatim jsem rozbalil jen prvni hodinu a uz mam problemy s ulozenim vsech karet do krabice. 

30.9.2023 21:26:30

Mam obalene bradavicke karty a karty cerne magie a podle videa na YT mam vse ulozene v zakladnim boxu. Ale je to len tete.

Jinak zu velikost overim, to me neprislo, resp. pri obalovani jsem necitil zmenu, ale mozna jsem byl az prilis zaujaty tou kvalitou. Jinak ale v Percivalech jsou.

Jinak ta barva je naprd u nepratrl, kterr si vzdy castecne tahate nahodne, takze je jasne poznat, ktery je ktery. Takze kdyz nechcete tvory, lze je vynechat. My se snazime se na to nesoustredit a vybirat nahodne, ale je to skoda. 

30.9.2023 22:06:43

Ahoj, přál jsem si tohle rozšíření jako dárek a zrovna čtu tohle vlákno o kvalitě karet v tomto rozšíření. Je to pořád aktuální nebo je teď v prodeji třeba už nějaký dotisk s lepší kvalitou karet?

6.3.2024 22:10:20

Bohuzel….

Nicmene to nic neresi na tom, ze toto rozsireni je paradni a prinasi uzasne novinky, nove moznosti a kompletuje tim celou hru.

Jen bych doporucil obalit karty, tim se defekt kvality znacne zredukuje.

6.3.2024 22:45:56

@Korenar 

Mockrát díky za odpověď! Já k Vánocům dostal teprve základní hru, takže asi tentokrát sáhnu po Obludném obludáriu a třeba se časem povede dotisk tohoto rozšíření. 

Jinak jsem si zvášť dokupoval promo karty k základní hře a bohužel mají světlejší okraj, a tak jsou v balíčku Bradavických karet hned rozpoznatelné, což mě trochu překvapilo, ale až tak mě to netrápí. 

7.3.2024 11:31:16

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven + 2 rosirenia
Gloomhaven + 2 rosirenia
Akt. cena: 230 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas