Getaway Driver

xxxxxxoooo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Getaway Driver - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 35 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: dopravní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Uproarious Games
Autoři: Jeff Beck
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Balanc

Mám za sebou zhruba 10 her ve dvou (proti různým hráčům), na 2 partie jsem se díval jakožto nezúčastněný divák a čtyři hry jsem odehrál sólo. A vždy ta hra dopadla stejně, a sice vítězstvím zloděje. Ale problém bych viděl někde jinde. Když jsem se ptal protihráčů, jaký měli ze hry pocit, tak skoro všichni odpověděli, že když hráli za zloděje, tak jim připadalo, že měli hru celou dobu pod kontrolou. A úplně ten samý pocit jsem měl i já. V sólo hře jsem předevčírem zkusil i vyšší obtížnost, kdy se za znovupoužití karty platí dvěma stash tokeny a navíc jsem si vzal karty "triků", které mi moc nevyhovují, a stejně jsem celkem bez problému vyhrál.

Na hře se mi líbí, že je díky malé krabičce snadno přenosná, má celkem jednoduchá pravidla, příjemnou herní dobu, je z ní cítit téma a mechaniky jsou naprosto odlišné od jakékoliv jiné hry, co znám. Ale ten průběh hry mě už začíná docela štvát a přestává mě bavit jak hra za zloděje, tak za policajty.

Pokud už jste hru párkrát hráli, jak to probíhalo u vás?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
21.11.2019 12:11:56

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Dune (1992) - francouzská verze původní Duny
Dune (1992) - francouzská verze původní Duny
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas