Pátek - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy z hraní

Tak jsme si mohli doma hru vyzkoušet a vypadá velmi zajímavě. Zatím se nám však nepodařilo porazit oba piráty. (max. jednoho) Má někdo také kušenosti s hraním této sólo hry?
26.8.2012 18:31:54

...
Hraju docela často. Základní úroveň obtížnosti již zvládám celkem běžně. S dalším stupněm obtížností ( zamícháním karty stárnutí do základního balíčku ) už je to trochu horší. Další stupně obtížnosti jsem ještě nezkoušel.

26.8.2012 19:57:19

rix

Obaly na karty
nevideli jste nekde obaly na tyto karty o rozmerech 56x100. existuje neco takoveho vubec nebo je to mezera na trhu a mam v tom zacit podnikat? :)

nezakladal jsem zbytecne novou diskusi a pisu radeji primo sem. diky za pochopeni.

27.8.2012 19:47:31

Obaly
Po obalech se nepídím,takže ti neporadím. Ale je to asi stejný rozměr jako Famiglie (stejný autor). Myslím si, že karty musí něco vydržet.

Dojmy z hraní:
Darwine a už jsi porazil piráty?

28.8.2012 06:12:25

Přibyly nové dojmy?
Ahoj. Uvažuji o koupi. Jaké to je? Je to rychlé? Zábavné? Moc díky za reakce.

31.12.2013 08:05:47

Příjemné překvapení
Hru jsem na základě příznivého hodnocení na BGG zakoupil, neodradila mě ani německá verze, textu je ve hře samotné naprosté minimum a těch cca 10-12 německých výrazů se člověk naučí během prvních her bez problémů. Hra samotná odsýpá velmi rychle a při prvním hraním mě zaujala a vtáhla. Má samozřejmě velký faktor náhody v tom, jaké karty postupně přijdou (jak karty boje, tak nebezpečí), nicméně hráč si částečně hru řídí, rozmýšlí, zda bude s nebezpečím bojovat, či zda úmyslně prohraje a využije prohry ke zbavení se nepříjemných karet.
Mě osobně hra příjemně překvapila, i při učení pravidel byla velmi rychlá, během cca 2 hodin jsem absolvoval 5 pokusů a na 5.pokus se mi zadařilo projít všemi nebezpečími i porazit oba piráty. Za mě super, jako rychlovka na občasné zahrání, abych si přeložil od karetního Pána prstenů, kterého hraju nejvíc :-)
Mohu doporučit solo hráčům karetních her, kteří shání hru, která nepotřebuje moc místa ani času, na rychlé zabavení.

15.1.2014 10:35:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Zábava, znovuhratelnost?
Ahoj. Uvažuji o této hře jako o dárku. Je hodně zábavná? Jak je to se znovuhratelností (vydrží dlouho?:-)? Jak dlouho trvá jedna hra? Díky.

27.2.2014 07:02:18

Za mě
Souhlasím s Greyhoundem prakticky ve všem. Ta hra je fakt pecka. Vrátil jsem se k ní po letech a baví mě víc než tenkrát. Asi proto, že jsem to tenkrát hrál moc naivně na štěstí. Pokud zvolíte aspoň nějakou taktiku, tak si hru užijete, protože na konci proti pirátům je toho kombení fakt dost a konec je opravdu z celé hry nejlepší.

Malý spoiler: Nebojte se že začátku pár soubojů prohrát a zbavit se tak špatných karet.

6.3.2021 19:20:20

Roy

Mám doma víc sólovek, ale tahle v současné době vede. Není úplně lehká, a i když často končím těsně před cílem, není to demotivující, hra stále baví.

10.2.2024 16:27:46

Vybíráme z Bazaru

Majesty - nová, ve fólii
Majesty - nová, ve fólii
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas