Poslední holka

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Poslední holka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Lucky Duck Games
Van Ryder Games
Autoři: A. J. Porfirio
Evan Derrick
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česky

Tak nám Rexíci oznámili Final Girl, měli bychom se dočkat v druhé polovině příštího roku :)

10.10.2022 08:27:33

Už se ví, jestli se stíhá vydání ještě v tomhle roce? :)

2.9.2023 13:43:47

IN

Nestihne. Odevzdani dat mame az ke konci roku, takze nejdrive Q1 2024.

----------------------
Majitel liščí krabice

3.9.2023 11:18:54

@IN Dovolim si ozivit vlakno :) Budu aj predobjednavky? je to uz na spadnutie? Vopred vdaka :)

10.3.2024 09:30:39

@IN @aneken Ahojte, ako to vyzerá s lokalizáciou? Vyjdú hneď aj nejaké rozšírenia? Môžme sa začať tešiť?

17.4.2024 18:03:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@dajo26 Zrovna @2vkjmch spoustu těch hracích modulů přidal. Prosil jsem o to adminy, abych mohl k této hře přidat “specifické atributy” k zápisům z hraní a pak mám v plánu přidat i achievementy.

17.4.2024 18:40:00

@dajo26 Vyjde celá první sezóna, čili celkem 5 “celovečerních filmů” a jeden “krátký film”. K tomu navíc ještě lorebook vysvětlující příběhy jednotlivých vrahů a holek a obsahující sadu scénářů.

Pokud si pořídíš komplet, dostaneš sadu 10 holek × 5 vrahů × 5 prostředí (+1 speciálního nepřítele z toho krátkého filmu). Jednotlivé vrahové jsou variabilní s ohledem na své unikátní schopnosti, kde je většinou na výběr ze tří (a jedna z nich je “epická”). Kromě možnosti tvorby náhodných partií (ke každému prostředí jsou ještě různé karty přípravy hry, které zahrnují počáteční pozici holky, vraha a obětí) je v lorebooku k dispozici ještě i šest příběhů jednotlivých vrahů, z nichž každý má 5 navazujících scénářů, které se můžeš snažit postupně projít, a tím příběh daného vraha “vyřešit”/"uzavřít". Sice jsou to pořád jen klasické partie, ale máš v nich třeba přesně dáno, jaké použiješ karty, a u některých scénářů jsou i pozměněné podmínky hry (třeba, že vraha zraní jen konkrétní zbraň, kterou nejdřív musíš najít).

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB a REXher

21.4.2024 23:22:39

WOW - to zní lahůdkově! 

Teď jen ještě jestli moje peněženka z toho kompletu nedostane infarkt…

21.4.2024 23:34:14

Vybíráme z Bazaru

Florenza: The Card Game + promo (rarita)
Florenza: The Card Game + promo (rarita)
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas