Festival zvířátek

xxxxxxxxoo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Festival zvířátek - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: BoardBros
Kids Table BG
Lucrum Games
Autoři: Roberta Taylor
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Mám za sebou několik her (cca 15+) v jednom, ve dvou a ve třech hráčích.

Hra není interaktivní, takže zážítek je totožný ve všech počtech hráčích. Samozřejmě, čím více hráčů, tím delší doba. V sólu hraju cca 30 minut, ve dvou 45 a třech jsme hráli přes hodinu. Upřímně, ve vyšším počtu bych to ani nevytáhla. Hru mám nejraději sólo, protože se oproti hře více hračů skoro nic nemění, akorát to není tak dlouhé. Ve hře není automa, je tam nulová obsluha hry a to mi vyhovuje. 

Jinka co se týče hry jako takové - fakt se mi líbí. Působí hodně dětsky, ale je tam docela dost na přemýšlení. Sbírám odznaky, suroviny a vyrábím potěšení. Není to úplně tak lehké, jak se zdá. Až se občas divím, že to má být hra pro děti. Častokrát se mi stává, že mám některých surovin fakt moc, ale nemám co za to koupit. Nebo si špatně koupím kamarády a nemám se jak dostat tam, kam potřebuju. Charakterizovala bych to jako hru, které je jednoduché hrát, ale těžší hrát efektivně. Je fajn, že se dá hrát relaxačně, “na koukačku”, ale i dost přemýšlivě.

Partner se na to prvně netvářil, ani se mu to moc nelíbílo. Ale když viděl, že to furt hraju sama, tak se ke mně připojil a začalo ho to bavit. Jeho slova: “hele, ta hra fakt není jenom chození sem a zpátky a sbírání surovin". Jasně, pořád to není žádný hardcore či celovečerní hra, ale taková hra na odpoledne, kdy má člověk dobrou náladu - super. 

Co mě mrzí je, že nemám deluxe verzi. Ty komponenty si budu muset dokoupit :D 

Jo a je to lepší jak Útulná doupata :D Ty mě nebavily a druhou hru jsem ani nedohrála.

28.1.2024 17:54:49 | Upraveno autorem (porovnej)

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas