Hostina pro Ódina: Rozšířené vydání

xxxxxxxxxo hodnoceno 74x (Seznam vlastníků)

Hostina pro Ódina: Rozšířené vydání - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Původní německá a nová česká verze

Ahoj.

Mám doma původní německou verzi s jednostranným herním plánem. A kartičky ze zatrolených her s překladem. 

Pokud vím, má česká verze rozšíření, má i herní plán pro dva. Je dost odlišný oproti původnímu plánu? Může někdo dát fotku do galerie? 

Vyplatí se jít do nové české verze z výše uvedených nebo ještě jiných důvodů?  Díky.

 

2.8.2023 14:19:57

@stana Obrázek máš tady https://boardgamegeek.com/image/7571208/feast-odin. Odstranili se jen zdvojené možnosti a pár dalších políček - spíše došlo k zpřehlednění, jelikož brát si méně efektivní políčka pro stejnou akci při hře ve dvou nedává smysl. Ty miniexpanze jsou zajímavější. Sklizeň neznám, ale její součástí je nový ostrov, seznam karet, co se má vyřadit (nezajímavé, či příliš silné, lze dohledat i na geeku, a herní varianty pro sklizeň na konci kola. Druhá miniexpanze jsou 2 nové ostrovy. 

Pokud hrajete primárně ve 2, tak to podle mě nemá smysl měnit. Ve vyšším počtu hráčů se opravdu hodí nové ostrovy. Pokud se jedná o variabilitu, je podle mě lepší si koupit Nory. 

3.8.2023 07:57:21

Vybíráme z Bazaru

ESCAPE ROOM - Úniková hra
ESCAPE ROOM - Úniková hra
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas