Divukraj: Perlava

xxxxxxxxoo hodnoceno 141x (Seznam vlastníků)

Divukraj: Perlava  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Divukraj
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
REBEL.pl
Starling Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Retail verze

Mno tak jsem otevřel krabici (nikde jsem predtim nic nestudoval a neresil), celkem pěkná krabka, jen mi přišla nějak lehká. Když jsem to otevřel tak jsem zůstal zírat. Netušil jsem, že v retail verzi bude většina komponentů chybět a vzásadě si za 1200 koupím krabici čínského vzduchu. Na KS rozšíření stálo méně peněz a bylo v něm víc věcí. Tohle je hodně ošklivá ukázka toho, jak se dá hráčům prodat za vysokou sumu málo obsahu.
A poučení pro mě, že příště nemám minout KS ...
31.1.2021 21:33:13

Obsah
Niekto by ti na to napísal, že dôležitá je zabavnost hry, akú porciu zábavy ti prináša :))) a nemôžeš to tak brat, že za tie peniaze je tam vzduch.
Ja ti poviem ako som povedal aj jemu, že vydavateľ si to môže dovoliť a preto to aj robí.

31.1.2021 21:37:27

re jahman
Ano zábavnost je důležitá. Ale základ je zábavný dost sám o sobě, kdybych předtím věděl, že za 1200 vezmu celý obsah do hrsti (kromě přídavné desky). Tak bych víc přemýšlel jestli ho fakt potřebuji. Příště budu víc zkoumat co rozšíření opravdu obsahuje no :-(

31.1.2021 21:40:35

re
Ale člověk by se na věci měl dívat pozitivně, takhle alespon mohu celou tu krabici s klidem vyhodit a ušetřím doma místo, tohle se vpohodě vleze do krabice základu :-D

31.1.2021 21:42:50

Re: obsah
Kdyby to nepůsobilo moc jízlivě, řekl bych něco jako "vítej na internetu", ale chápu tvé zklamání. Nicméně vědělo se to opravdu docela dlouho dopředu, že obsahu je tam opravdu prdlajs a že tu cenu holt Rexáci moc stlačit už nedokázali, cenová politika Starling Games holt je taková.
Paradoxně ta další dvě rozšíření (Bellefaire a Spirecrest) toho v sobě mají poněkud více, tak třeba dojdou taky na řadu s lokalizací.

Jinak po pravdě, já vlastním Everdell komplet anglicky z KS, ale ve skutečnosti si osobně myslím, že to vlastně žádný expanze ani moc nepotřebuje.

31.1.2021 21:56:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Silas
Už se to tu někde řešilo, důvodem je cenová politika Starling... Nás to taky netěší, ale nemůžem s tím dělat zhola nic. Teda můžeme ty rozšiřka k Divukraji nevydat, ale to by nás asi sežrali hráči ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

31.1.2021 22:56:41

re:aneken
Tohle nebylo mysleno proti vám. Je mi jasné že za tohle nemůžete. Tohle se resit muselo, ale nevím jak, ale uplně jsem to minul :-D. Kdybych neminul, tak bych to tu stejně asi měl na stole, jen by mě to nevyvedlo tolik z míry no. Příště musím být pozornější :-)

31.1.2021 23:01:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Aneken

Neoficialne si nam oznamil ze rozsireni budou. Ted jen otazka kdy?

1.2.2021 00:04:28

Silas Aneken
Tady vidíte, že nemáte kupovat zajíce v pytli, když to není Zajíc v pytli.

Od začátku bylo jasné, co bude v krabici i to, že to nebude levné. A stejně jako všude jinde platí: Chceš to, kup si to. Nechceš, nekupuj.

Já koupil rád. A koupil bych znovu...

1.2.2021 00:51:30

Retail vs. Collector's
Porovnání mezi verzemi bylo schované v Diskuzi "CZ verze".

https://boardgamegeek.com/thread/2283617/retail-vs-kickstarter-word-caution

1.2.2021 07:25:00

Vybíráme z Bazaru

Bang!+město duchů+zlatá horečka+nemerví nebo živí
Bang!+město duchů+zlatá horečka+nemerví nebo živí
Akt. cena: 28 €
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas