Dice Realms - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Rio Grande Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cenovka

Pozerám práve, že prvé predobjednávky už sú zavesené aj na niektorých českých obchodoch, a pravdupovediac si nie som teraz istý, či sa Mr. Lehmann na staré kolená už načisto zbláznil, alebo ho k tomuto kroku vyslovene dotlačil vydavateľ, ale 3200 Kč za v svojej podstate úplne štandardnú eurovku???

Najskôr som si myslel, že sa mi to akurát sníva, potom že to musí byť určite nejaká ultra deluxe edícia s tehličkami potiahnutými pravým 24-karátovým zlatom, ale vyzerá to tak, že realita je omnoho krutejšia.

Ozaj som moc nepochopil, kvôli čomu si mysleli, že takáto cenovka je v tomto prípade skutočne oprávnená. Zatiaľ sa zdá, že to chceli uhrať na “revolučný herný koncept, aký tu ešte nebol, a dostane všetkých do kolien”, ale aj sami musia vedieť, že to ani náhodou nie je pravda. 

Koncept upgradeovateľných kociek totiž prinieslo so sebou už pred 4 rokmi Dice Forge, jeho cena ale bola pritom len cca tretinová.

A je tu ešte jeden bod, ktorý môže byť do istej miery subjektívny, ale aj samotný spôsob výmeny strán kociek sa mi videl omnoho lepšie vymyslený v DF. Tam sa totiž menila takmer celá stena kocky, a aj vďaka tomu mali tie kocky omnoho estetickejší, skoro až futuristický nádych. Naproti tomu kocky v DR sú úplne obyčajné, a navyše ten maglajz farieb na každej z nich pôsobí úplne ako päsť na oko.

Na porovnanie kocky v Dice Realms hore vs. Dice Forge dole:

pic6399747.png
pic3376303.png
16.11.2021 21:31:51

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: The Fall of Avalon ENG
Tainted Grail: The Fall of Avalon ENG
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas