Detektiv: Město andělů

xxxxxxxxxo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

Detektiv: Město andělů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, intriky
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Van Ryder Games
Autoři: Evan Derrick
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak zrušit předobjednávku?

Někdy v lednu jsem si přes late pledge koupil tuto hru, ale žádný potvrzovací e-mail o koupi jsem si neuložil. V poslední době se mi to ale z vícero důvodů (velká náročnost na prostor, náročnější angličtina) rozleželo v hlavě a chtěl bych tu předobjednávku zrušit. A chtěl bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti? Stačí kontaktovat tvůrce přes jejích stránku? Nebo jak mám postupovat?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
6.7.2018 10:17:04

Podivné praktiky Van Ryder Games
Zhruba před rokem jsem psal Van Ryder Games mail, že jsem si late pledge této hry rozmyslel a že bych chtěl vrátit peníze. Napsali mi, že u nich žádný late pledge na tuto hru nemám a že mi tudíž nic nevrátí. Tak jsem jim napsal ještě jednou, aby to překontrolovali a dostalo se mi ujištění, že jsem skutečně žádnou objednávku neudělal. Jelikož to bylo v době, kdy jsem na Kickstarteru podpořil během pár měsíců asi pět her a spoustu dalších jsem koupil i prodal, tak jsem si řekl, že jsem se asi spletl a nechal jsem to plavat.

Zhruba před měsícem mi od nich přišel mail, abych uhradil nezaplacené poštovné, aby mi mohli poslat hru. Co je to kurva za praktiky? Tak buď jsem ten late pledge udělal a oni mi lhali, nebo jsem ho neudělal a oni mě jen chtějí pumpnout o peníze. Každopádně na ten mail jsem radši neodpověděl a nehodlám se tím nijak zabývat.

Ale nadzvedlo mě to teda pořádně.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

4.7.2019 20:55:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Van Ryder Games
Jednoduše se podívej na výpis z účtu (příp.Paypal, atd.), jestli byla provedena transakce, jinak je tato diskuse zbytečným vařením z vody. Pokud platba proběhla, pošli jim screenshot, ať můžou platbu jednoduše identifikovat. Rozhodně to není snaha tvůrce tě pumpovat o peníze, nemají to za potřebí. Naopak jsi to ty, kdo v tom celém dělá bramboračku, takže nazvat topic Podivné praktiky Van Ryder Games je z mého pohledu nevhodné očerňování skvělého vydavatelství. Jinak hra mi přišla tento týden a musím říci, že vypadá naprosto dokonale.

4.7.2019 22:33:15

jujek
Tak jsem se před chvílí podíval na George, jestli náhodou nenabídne možnost podívat se na staré výpisy, protože když jsem právě tohle chtěl udělat loni, když jsem řešil to vrácení, tak se mi na internetovém bankovnictví České pojišťovny nedařilo podívat se na výpisy starší jednoho měsíce a jezdit kvůli tomu na pobočku se mi nechtělo, tak jsem jednoduše uvěřil Van Ryder Games, že jsem někde udělal chybu a platba neproběhla.

Jenže ona proběhla. Více než 2 měsíce po skončení Kickstarteru, což bylo i období, které jsem Van Ryder Games uvedl ve svém mailu. A nejen to, velmi dobře si pamatuji, že late pledge stal 94 dolarů, jenže platba byla ve výši 108 dolarů, takže to evidentně muselo být i s poštovným. Takže nejdříve mi platbu dvakrát zapřeli a teď po mne chtějí dvakrát zaplatit poštovné? Piš si co chceš o očerňování a já si budu psát, co chci, o podivných praktikách.

Edit: Tak jsem se před chvílí odhodlal a napsal jsem jim mail, že když tedy můj late pledge i podle nich existuje, tak ať mi vrátí peníze. Pokud to udělají, klidně se jim v tomto vlákně omluvím a vezmu zpět komentář o podivných praktikách.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

5.7.2019 05:56:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Van Ryder Games
Jak tě mají identifikovat? Mají tisíce přijatých plateb. Sežeň si ten výpis z účtu. To že si můžeš ve svém e-bankingu stáhnout výpis pouze 1 měsíc starý je dost podivné. Myslíš si, že platba proběhla, ale důkaz, případně identifikaci pro prodejce nemáš. To je pak těžké.

5.7.2019 09:39:55

jujek
To mi nešlo dřív, nejspíš proto, že jsem někde něco přehlédl, ale na George jsem si dneska zjistil, že platba proběhla. Vím datum, vím i částku.

Jinak late pledge jsem po pár měsících zrušil např. u hry Robin Hood and the Merry Men, kde mi akorát poslali mail, jestli jsem si jistý a pak mi pledge bez problémů zrušili, aniž bych jim k tomu musel cokoliv dalšího poskytnout. Kdyby se jednalo o počítačovou hru, kde jsou předobjednávek klidně i milióny, tak bych tomu rozuměl, ale jsem si jistý, že v rámci late pledge si tuto hru objednalo maximálně několik set lidí a to by neměl být problém dohledat.

Navíc když mě kontaktovali s žádostí o další peníze, tak evidentně musí mít nějaký záznam o platbě, i když by mě tedy zajímalo jaký, když po mě chtějí uhradit poštovné, které je podle mě uhrazené. Ale jestli zaplacené je nebo není mě teď vůbec nezajímá. Teď řeším to, aby mi vrátili peníze, které jsem jim před rokem a půl poslal a které mi před rokem dvakrát zapřeli, i když jsem jim uvedl jméno a dost přibližný termín(rozmezí dvou týdnů), kdy mělo k platbě dojít.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

5.7.2019 10:17:10

...
Z toho, co tu popisujes, bylo i tve pocinani podivne. Uz treba to, ze pravidelne rusis objednavky... A ani nejsi schopen dolozit kdy a jak jsi ji zaplatil. Chapu, ze oni jsou obchodnici a ty jsi zakaznik, takze jsou vzdy z definice ti zli, ale tak napis jim kdy a jak jsi zaplatil, kdy jsi pozadal o zruseni objednavky a pak sem treba pis, jaky maj zly praktiky.

Ona i jen ta stovka objednavek muze byt pruda, pokud to tam dela jeden clovek jako vedlejsak.
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

5.7.2019 11:02:40

Kurdt57
Já neruším objednávky pravidelně. Zrušil jsem všehovšudy dvě a u jedné se mi dostalo kladného vyřízení a u druhé se mi dostalo popření objednávky. U té první jsem nemusel uvádět vůbec nic a ke zrušení došlo, zatímco u té druhé jsem jim poté, co mi napsali, že objednávka neexistuje napsal dvoutýdenní rozmezí, kdy podle mě k objednávce došlo. A opakuju, že jelikož to bylo po více než půl roce od objednání a já jsem k tomu neměl žádný podklad, tak jsem jim uvěřil a došel jsem k závěru, že jsem to třeba nepotvrdil a hru jsem si přece jen neobjednal.

No a když teď chtějí, abych doplatil poštovné, tak o objednávce evidentně vědí i oni, takže jsem jim napsal, aby mi teda konečně vrátili peníze. Tak jsem zvědavý, jak to dopadne.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

5.7.2019 11:42:48

Vybíráme z Bazaru

Android Netrunner LCG
Android Netrunner LCG
Akt. cena: 19000 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas