Kočičí klub - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Josh Wood
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy + hranie s deťmi


Mohol by som poprosiť o nejaké dojmy z hrania Kočičího klubu? Prípadne, hrali ste to s deťmi? Uvažujem o tom, že si hru zadovážim pre 7 ročnú dcéru. Ďakujem
12.4.2019 14:50:48

Dojmy a děti

Za mně je to super hra pro děti. Pravidla pochopila i mladší dcera (5,5 roku). Dokáže si hlídat jestli má nkarmené kočky akorát moc neřeší ty hodnoty. Jde po tom která se jí líbí. I tak už ale několikrát vyhrála :-)

Hra je rychlá a jednoduchá a je u ní i legrace. Takže za mně rozhodně doporučuji.

12.4.2019 15:28:16

Dojmy a deti
Jukni do videí na dojmy. :) Hráno s dětmi a úspěšně.
...................................................................
Redaktor Deskofobie a blogu Kubrt vs Deskovky

12.4.2019 17:55:12

S dětmi
Jak píše pidlaj. S šestiletou dcerou naprosto v pohodě. Je to zhruba do půlhodinky odehrané.

Pěkné ilustrace, celkově je to takové roztomilé. U nás aktuálně, jako každá nová hra, nejžádanější.

12.4.2019 17:58:28

Odporúčam
U nás doma tiež veľký úspech. Hrám s 5 ročnou dcérkou a užívame si ju obe, takže odporúčam. :)
_______
autorka blogu o detských a rodinných hrách SpoluHratky.eu

12.4.2019 19:20:18

Hraní s holkama
Hra sklidila u 4 a 6-leté vnučky úspěch. Rychle pochopily na co která karta je, ale samozřejmě počítání moc neřeší. Nejraději berou kočičky. Upravili jsme pravidla tak, že karty s jídlem vyměňujeme za kostičky až po celém kole, aby mohly v klidu kočky nakrmit a měly přehled, které jídlo jim chybí. Drobnou výtku bych měl k tomu, že jsou všechny kočky stejné a liší se jen barvou. (Dotazy proč jsou tyto dvě kočky stejné a jak se jmenuje tato kočka jsem odpovídal několikrát). Pokud by každá kočka vypadala jinak, tak si je brzy zapamatují se jménem.

10.3.2020 10:51:50

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas