Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/1172937197/sorcerer-1/description
8.11.2017 21:55:26

peca007
https://www.sorcerergame.com/wp-content/uploads/2018/07/Sorcerer_RuleBook_2018-07-30.pdf?08-09

password: thankyoubackers

29.12.2018 06:11:54

čeština

Taky by mě zajímalo, zda budou k dispozici ke karty v češtině, díky.

29.12.2018 08:47:47

Lokalizacia.

Tak na margo kariet v Cestine, mame rozbehnutu realnu komunikaciu s Blackfire games s Michalom. Ak wizardi daju Miskovy realne cisla tak sa do toho pustime pricom na preklad vybudujeme specialny tim. Nic nieje potvrdene, je to na stole WWG. S Michalom mame fantasticke vztahy a spravime vsetko preto aby sa lokalizacia stala realitou.

30.12.2018 01:04:58

Lokalizace
Takze ceske karty budou jen za penize???

30.12.2018 01:12:14

skate2hell
Ehm, este ze som si zahryzol do jazyka... panecku, budes si to musiet kupit.

-----------------------------------------
Som kapitalista a som na to hrdy.

30.12.2018 01:25:54

lokalizace

Chápu to tedy dobře, že lokalizací je myšleno vydání kompletní hry v češtině? Pak ale máme my, kteří jsme přispěli na KS, ohledně karet v češtině smůlu :-(
Platí aspoň toto?
Sorcerer: V pripade, ze sa toho neujme ziadna CZ firma. Pripravim vam oficialny preklad priruciek, storybooku a vsetkych kariet v ratane stretch goals. V akej forme, to sa este rozhodneme.

30.12.2018 06:31:06

cestina
Tak to zamrzi no, ale musim to brat tak ze ak by som nezobral anglicku ceska vobec nemusela vzniknut

30.12.2018 07:26:04

Preklad.

V pripade, ze sa to nebude lokalizovat tak moje slovo plati a to tak, ze pripravim preklad. Urcite to uz ale nebude print and play.

30.12.2018 14:53:06

Hmm
No jo no... Tak ja to backnul stim, ze to budu hrat s lidma co anglicky moc neumi, ale resilo se tu, ze vzhledem k tomu, ze je to v podstate domaci produkt se ty karty v cj/sk daji k dispozici. Jenze to se asi jeste nevedelo, ze hra bude tak uspesna ze,... Ted uz se na nekoho kdo to backnul s tim, ze karty v cj k dispozici budou kasle, proste si to kupte jeste cesky, pekna omluva za to, ze cekame o pul roku dyl.

31.12.2018 09:28:00

dodanie z UK skladov
asi viete (teda aspon ti co to sledujete a tesite sa na svoju kopiu, tak ako ja) ze podla poslednej aktualizacii sa to pekne pohlo.
Uvidime ako to bude nakoniec s poplatkami ked uz tu mame ten Brexit.
Pridavam comment zo vcera:

Robert Dougherty 7-time creator 1 day ago

Hey all,
Games Quest is scheduled to begin shipping next week and we've instructed them to ship to the non-UK EU backers first to get as many packages out before Brexit as possible.
Like the rest of the world we don't know exactly how Brexit will go. We are hoping Brexit is delayed (currently seems likely). Either way once we know what the governments are doing we can make a plan to get any remaining EU shipments to their backers.

21.3.2019 10:28:51

icinko
Dobrá zpráva je, že to je už konečně v Evropě a opravdu škoda toho skluzu.
Nicméně jelikož žabožrouti a hranolkožrouti už oznámili, že Británii odklad neschválí, tak se můžem dát a/ na modlení, že to pro nás stihnou odeslat do tvrdého brexitu nebo b/ naši čačtí celníci nebudou hned chtít clo a nebo c/ se ti politici rozumně domluví.

Z těch 3 možností mi ale to modlení vyjde jako nejlepší varianta....co sem tak slyšel od insidera o praktikách celníků, tak radši..eeehm, a spoléhat na dohodu politických vepřových hlav je taky dost utopie.

21.3.2019 14:49:41

Fleder
Můžeš prosím trochu rozvést o čem mluvíš? Znělo to tak jako trailer k filmu, ze kterého se nic nedovím :D

21.3.2019 15:53:58

Havelock
Okej, sice trochu nerozumím, co je na předchozím postu nejasného, ale noch einmal.

Smysl byl ten, že bychom se /my backeři/ měli začít modlit, aby do toho tvrdého brexitu ty kopie odešly :-)

Frantíci a Belgičani měli už prohlásit, že zablokují prodloužení lhůty pro jednání o Brexitu /Mayová chtěla do konce května, resp. do června/ a pokud se "něco" nestane, tak ten Brexit bude natvrdo 29.3.2019, protože na dohodu to ani z jedné strany nevypadá /a tím nechci zabíhat do podrobností, kdo za co může a nemůže, to sem nepatří/.

Po tomto termínu (tvrdého) Brexitu sice vše dojde, VB se nepropadne do Atlantiku, ale dá se čekat, že celníci začnou do zásilek šťourat a budou chtít zaplatit nemalé celní výpalné, aby ty zásilky uvolnili...

21.3.2019 16:36:28

Fleder
Copak celníci, ale k tomu ještě cca 2 kila pro Českou poštu v roli celního deklaranta, opruz z prokázáním platby a hlavně + 21 % DPH. (Což jsi asi měl namysli těmi celníky tak nějak v souhrnu)

21.3.2019 17:00:02

...
Hele a není to DPH a clo už dávno zaplacený? Vždyť to muselo projít celnicí při přijetí v UK.

a vám někdy KS doručovala ČP?
___
redaktor Deskofobie

21.3.2019 17:12:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Yedle
Tak většina KS je eufriendly,tak to doručují různé společnosti.
Co mám já zkušenost,tak vše co jde z USA nebo mimo EU ,jde na celnici a pak to doručuje ČP. Ta ti nabídne vyřízení celní deklarace ,samozřejmě za poplatek.Můžeš si to vyřídit sám,ale kdo není z Prahy ,to má trošku nepohodlné.

21.3.2019 17:21:23

Brexit fear
Fleder : OT - spíš nebude žádný brexit. Akorát tahání všech za fusekli a ve výsledku hounou. Na kom by maloBritánie potom parazitovala? :-)
Mayová akorát bude ještě chvíli hrát svojí určenou roli. A pak to s velkou slávou převezme Boris....
Takže stay cool!

21.3.2019 20:43:45

Doručování
Dneska ráno mi přišly oznamovací e-maily o doručování, tak hurá hurá!

3.4.2019 09:39:17

ok
Tak ráno došel mail ,ale netušil jsem jaká hra. Teď došel druhý a je to Sorcerer :+).

3.4.2019 10:56:00

Tak isto

Tak ak všetko pôjde ako má máme to doma do dvoch týždňov.

3.4.2019 13:08:38

Doma
... tak od včerejška už mám doma. Je to krásné, kvalitně udělané, tak už jen otestovat (teda testoval jsem kdysi, ale hra se od té doby dost změnila).

4.4.2019 16:04:25

Úžasná
Viac sa to určite ani nedá opísať, celá krabica je nabitá komponentmi, ktoré sú skutočne vynikajúce. Samotná hra sa samozrejme za tie roky zmenila, ale gro je určite zachované a hra je naozaj kvalitná. Čakať sa jednoznačne oplatilo.

4.4.2019 17:14:24

...

tiez uz to mam doma ale mam pevnu volu a otvorim to az ked budem s chalanmi Iked som to nevydrzal a aspon pozrel ten unboxing :D

8.4.2019 11:08:38

Sorcerer dorazil
Za tu dobu jsem zapoměl ,že jsem vzal i "extra large dice" a ty jsou luxusní !
Sáčky extra karet,jsou tak pěkné ,že je mi je líto rozbalit :+).
A to jsem ještě nerozbalil samotnou hru.


8.4.2019 18:26:29

Doručeno
Taky už mám doručeno.

Krabice fakt nádherná, kvalita herních desek a herních polí fakt skvělá, karty mají pěkná artworky, byť zrovna za mne mohly být trochu silnější/tlustší např. ve srovnání s Magicem. Standees vypadají celkem robustně. Do krabice se vše vejde, a ještě dost místa zbyde, zjevně počítají s dalšími rozšiřujícími balíčky.

Add-ony, včetně KS bonusů, v samostatných boosterech /obal o parník lepší, než MTG/, až mi byo líto je rozdělávat. Tam je u mně droboulinké zklamání, že takhle v boosterech nebyly i decky ze základu ze hry, ale zas chápu, že to je jen pro oko a pocit z rozbalení.

Ještě jsem nehrál, ale minimálně co se komponent týká se to čekání rozhodně vyplatilo.

9.4.2019 08:45:52

Vybíráme z Bazaru

Copenhagen Roll&Write
Copenhagen Roll&Write
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas