Amazonie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Tim Eisner
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Stojí za to ji mít?

Stojí za to ji mít? Když neberu v úvahu grafiku, která se mi hodně líbí…Znovuhratelnost, nějaký zvláštní herní prvek, hratelnost ve 2 a více hráčích….? Děkuji.

21.2.2023 22:52:34

Je to pěkná dvojkovka, která se teoreticky dá hrát i ve více lidech, za celkem rozumný peníz - tak bych k ní přistupoval. Že by nějak extra vybočovala nebo ohromila se říct nedá, na stůl se nám většinou dostanou jiné hry - Amazonie často zůstane jen v myšlenkách.

Nicméně kombinace push your luck, kdy si člověk postupně vybírá z až tří kupiček karet bez jakékoliv jistoty, že druhá nebo třetí budou lepší než předchozí (nebo že naopak nebudou obsahovat negativní karty), a přitom tím přihrává (přihoršuje?) protihráči, protože kde si nevybere, tam přidá kartu, je dostatečně zajímavá na to, aby si Amazonie přítomnost v kolekci zasloužila :)

22.2.2023 00:06:16

Osobně jsem rád, že tuto hru doma mám, protože si ji člověk může zahrát téměř s každým a baví hráče i nehráče. 

Více kdyžtak viz naše recenze: https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/amazonie-10595/recenze/9818

22.2.2023 12:25:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám Říše příšer
Prodám Říše příšer
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas