Age of Innovation

xxxxxxxxxx hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Age of Innovation - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 200 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Capstone Games
Feuerland Spiele
Portal Games
Autoři: Helge Ostertag
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jde na BGA (zatím coby alfa verze) + úpravy dvou frakcí

Dle postu na BGG, jde Age of Innovation do alfy na serveru Board Game Aréna. Tam už roky je jak Gaia Project, tak Terra Mystica, takže se to dalo čekat, kor když tam probíhalo i testování. Zatím tedy jen pro omezenou skupinu hráčů, ale časem pro všechny.

Ale co je pro mnohé možná důležitější, dvě frakce dostaly errata. Ještě se to prý bude testovat (právě na BGA), nicméně pak to vyjde jako PnP ke stažení nebo, což je lepší, jako opravné nálepky. Ty prý budou k dostání na různých veletrzích anebo na e-shopu s tím, že budou zdarma, zájemci zaplatí jen poštovné (pokud to pošlou v obálce, tak bude i levné). Což je za mě super řešení.

Úpravy:

1) Illusionists: Instead of giving 3 points with 1–4 player or 4 points with 5 players, they give 1 point with 1–3 players or 2 points with 4–5 players when using a power action.

2) Navigators: In addition to giving 2 points, they also give 1 money whenever they build a workshop next to a river space.

Což tedy přeloženo znamená:

1) Iluzionisté: Při použití energetické akce získají při hře 1–3 hráčů jen 1 VB a při hře 4–5 hráčů pouze 2 VB.

2) Navigátoři: Když postaví dílnu vedle řeky, dostanou mimo 2 VB navíc i 1 minci.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

1.4.2024 20:39:49 | Upraveno autorem (porovnej)

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Loděnice (druhé vydání) - nové
Loděnice (druhé vydání) - nové
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas