Robin Hood a jeho dobrodružství

xxxxxxxxoo hodnoceno 33x (Seznam vlastníků)

Robin Hood a jeho dobrodružství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Michael Menzel
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cestina a dojmy

Ahoj, hral uz niekto tuto hru a je sanca, ze vyjde v cestine? Zatial viem, ze autor stoji za hrou Legendy Andoru. Je to principialne podobne? 

23.5.2021 13:18:38

Zatim k tomu moc neni info, spise v nemcine. Anglicke stranky ukazuje mene informaci nez nemecke. Kniha pribehu a menici se/vylupovaci hraci deska.

https://the-adventures-of-robin-hood.com/

23.5.2021 20:10:04

Má to líbivou grafiku jako vše co kreslil Michael Menzel (#Andor - dobrodružné legendy , #Castle for all Seasons, #Doba Kamenná…), přesto ten herní plán vypadá trochu stroze. Snad to ta příběhová knížka bude dostatečně vynahrazovat. Jinak se mi líbí i ta vylupovací deska (připomíná mi malinko adventní kalendář :D), jen mám trochu obavy, kolikrát to půjde vyloupnout a vložit zpátky, než se to nějako dotrhá nebo vyběhá tak, že už to tam nebude vůbec držet?! Hru si dávám do hledáčku a budu sledovat co se z toho nakonec vyklube…

 

* * * * *
Board games klub, Trenčín

24.5.2021 12:05:48

Objevilo se první pořádné gameplay (v EN). 

https://www.youtube.com/watch?v=MBXqFEYmQxQ

Musím smeknout, ta hra se mi hodně líbí, jednoduché mechaniky, ale příběhově bohatá a pestrá. Ta měnící se deska nemá chybu. Obrovské plus že zkoumání mapy a interakce jde narozdíl od PánoPrstenu bez aplikace. Pro hraní s dětmi (10+, možná i 8+) to podle mě bude skvělé. Samozřejmě dokud nebude česky tak bude vyžadovat alespoň jednoho dobrého angličtináře…

+ tento framework půjde krásně použít pro pokračování hry (podobně jako Andor), opět třeba i s jinou mapou…

16.7.2021 20:45:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Dá sa to niekde zohnať? Rád by som si to doprial pod stromček a si zahral s rodinkou ale cez heureku som to nikde nenašiel…

21.11.2021 13:38:02

Nějaké dojmy? 

28.8.2023 16:24:30

Hraju to s 8 a 10 let. Hra je pravidlově velmi jednoduchá, ale psané je to hezky a docela to odsýpá. Políčka, zvlášť strážců se rychle ničí, uvidíme po dohrání. První scénář byl fajn, druhý jsme možná náhodou dokončili už ve druhém tahu (po cca 10 min) a třetí se nám dokončit nepovedlo..takže obtížnost mi přijde dost náhodná.

Nicméně kluky i mě to baví, mechaniky jsou příjemné a texty nejsou dlouhé tak, aby ztráceli pozornost.

Takže za mě zatím OK.

28.8.2023 16:31:28

Vybíráme z Bazaru

Pandemic Legacy Season 1 Red (ENG)
Pandemic Legacy Season 1 Red (ENG)
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas