7th Continent, The

xxxxxxxxxo hodnoceno 88x (Seznam vlastníků)

7th Continent, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Serious Poulp
Autoři: Bruno Sautter
Ludovic Roudy
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

The 7th Continent “Classic Edition” is coming up

Vypadá to na dobré zprávy. Serious Poulp oznámil, že od 16. září bude na svém web shopu, který bude předtím týden uzavřen prodávat tzv. Classic edici.

V core boxu budou jen 3 cursy, takže o jednu méně než původní 4. Uvidíme jaká bude cena. Budou dostupná taky 3 rozšíření a další věci.

FR verze by měla být dostupná do vánoc a EN možná.
7.9.2019 12:29:28

srovnání
Porovnání KS verze a Classic verze.

https://cf.geekdo-images.com/original/img/P6Yvwv1azry3bsCYjGv2GoUVmkc=/0x0/pic4812789.jpg

11.9.2019 08:58:57

dojmy
Pohled opožděnce. Jelikož jsem oba KS trestuhodně minul a česká verze hry se zdá být stále více v nedohlendu, protože tvůrci už kontinent pomalu opouští a soustředí se na sedmou citadelu, zbyly mi jen oči pro pláč, nebo možnost classic edice. Čehož jsem využil.

Jediné místo, kde lze hru oficiálně aktuálně sehnat z první ruky a za rozumnou cenu 50e je eshopu na seriouspoulp.com. Platba kartou přes internet a dodání do čr přes DPD bylo naprosto bezproblémové a zabere cca max těch 10dní. Krabice je výrazně menší, než původní a i tak není zcela plná (i když je povážlivě těžká), takže hádám, že všechna oficiálně dotiskovaná rozšíření se do ní vejdou až k úplnému zaplnění. Karet je tu určitě výrazně méně než ve sběratelské verzi, ale jde většinou o instanční karty, kterých je ve hře povícero. Občas je vidět, že z číslovaných karet sem tam nějaká chybí, což patrně souvisí s jednou chybějící kletbou.

Při pohledu na statistiky v diskusích výrobce jde o spíš o doplňkovou ne moc ceněnou kletbu. A kromě ní už se nebude dotiskovat rozšíření Swamp of Madness, které je zase spíš cíleno na pokročilejší hráče. Všechny ostatní podstatná malá příběhová rozšíření jsou ke hře k dispozici, ale musí se extra připlatit.

Suma sumárum, podstatná část hry je k dispozici a to co tvůrci osekali je pestrost hry a přídavný obsah, který ale z reakcí publika vychází kvalitativně nejhorší, takže se můžeme utěšovat, že celkový zmenšený produkt je vlastně vyladěnější verze bez zbytečného balastu :-) Věcný obsah hry zůstává skoro stejný. Jediné co opravdu zamrzí je absence velkého rozšíření, z oblačné říše, jehož dotisk tvůrci zatím vyloženě nedementovali, ale obecně se s ním asi moc nepočítá.

Kromě příběhových rozšíření s kletbami, které tvoří ten podstatný a v podstatně nutný herní obsah jsou ke hře dostupné ještě rozšiřující moduly s příšerkami, mazlíčky a počasím, které mi přijdou spíše určené pro hardcore hráče. Hra je i v základní verzi poměrně dlouhá, tvrdá a neústupná a tužba si jí ještě více komplikovat je malá.

14.1.2020 16:12:04 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Jestli to nebude tim, ze ty dve kletby, co se uz nebudou prodavat, jsou KS exclusive...

14.1.2020 23:36:16

louza
Rozsirenia nie su vhodne pre hardcore hracov. Neskutocne obohacuju hru a napriklad take pocasie a zvieratka vedia hru nie len sťažiť, ale aj vyrazne ulahčiť. Uprimne by mi hra bez rozšireni prišla neuplna :) My hrame uplne so všetkym a aj po 30 hrach stale objavujeme nove a nove veci. Brutalna hra.

btw. Dark Chest of the Damned je celkom zabavna kliatba, ked sa rozbehne. Podla mna ju ale vela hračov neprejde. A suhlasim, že je ju dobre hrať paralelne s inou kliatbou. Swamp of Madness je zase jedno z najlepších rozšírení. Nechapem, prečo ho nepredávajú.

15.1.2020 05:04:56 | Upraveno autorem (porovnej)

re : regressiv
Díky za pohled z druhé strany. Některá nepříběhová rozšíření mám, ale přiznám se, že jsem si zkusmo otočil několik karet a to co jsem viděl se mi vůbec nelíbilo, tak jsem je zase vrátil do krabičky :) Až dojedu základní krabici, tak je možná zkusím. Ty kletby samozřejmě nezhodnotím, protože je nemám. Ale pokud šlo o KS bonusy, tak je asi fér, že je nedotiskují.

15.1.2020 10:36:54

Vybíráme z Bazaru

Osud dobrodruha (CZ)
Osud dobrodruha (CZ)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas