1989: Úsvit svobody

xxxxxxxxoo hodnoceno 87x (Seznam vlastníků)

1989: Úsvit svobody - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická, válečná, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: GMT Games
MindOK
Autoři: Jason Matthews
Ted Torgerson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla bonusů k hodům v mocenském boji

Potřeboval bych se u hráčů, kteří mají v téhle hře už něco nahráno, jak chápat první dvě odrážky u pravidla 8.4.1. ohledně bonusu (a postihu) za zahrání mocenských karet "Petice"("Petition") a "Shromáždění"("Rally in the Square"). Plus jak chápat oficiální klarifikaci tohoto pravidla. Je to pro mne důležité, abych to srozumitelně vysvětlil v českém překladu tohoto pravidla.

1) V první odrážce (a obdobně v druhé odrážce) se píše:
There is a -2 modifier to both rolls if a Petition was used to win the Power Struggle.
respektive
There is a +2 modifier to both rolls if a Rally in the Square was used to win the Power Struggle.

2) V klarifikaci k vydaným pravidlům je dodatek k pravidlu 8.4.1., který tohle rozšiřuje i na kartu leadra, která je zahrána jako skupinová karta "Petition" (respektive "Rally in the Square"):
If a leader card is played by the attacker as a Rally and the card is not blocked, he receives the +2 modifier to his die rolls. Similarly, a leader card played as a Petition receives a -2 modifier.

Chci se zeptat:
a) Platí ta zmínka o té blokaci, která je v klarifikaci ohledně zahrané karty leadera i pro normální skupinové karty Petice a Shromáždění z mého bodu 1)?

b) Proč je tam vůbec ta zmínka o blokaci, když je jasné, že pokud některou z výše zmiňovaných karet zablokuje obránce zahráním "Tactic Fails", tak v tom kole už nemůže nastat ničí vítězství?

c) Jestli jsem to správně pochopil, tak tyhle bonusy už z logiky věci se přičítají pouze vyhraje-li útočník?
8.4.2013 19:04:45 | Upraveno autorem (porovnej)

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Nightvault
Warhammer Underworlds - Nightvault
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas