hodnocení her, mazání her ze seznamu, přidávání článků

Tři připomínky, vím že je tu všeobecné vlákno, ale to bych to sem rovnou nemusel psát, jak by to zapadlo...
1. Mám seznam her a chci v něm hodnotit hru hvězdami... proč kurňa musím kliknout na tu hru a teprve na její kartě udělit hodnocení? To je tak těžké implementovat hvězdičkování rovnou v seznamu?
2. Obdobná běc: Mám hry v seznamu her. Hle! nějakou jsem prodal... rád bych jí smazal se seznamu, ale jediná možnost je kliknout opět na tu hru a tam odkliknout že hru mám. Nebylo by snažší kliknout v tom seznamu na smazat?
3. poslední věc mě ale se*e nejvíc. Nedávno jsem chtěl přidat dva články sem na zh. Misel jsem prosit o svolení dia... pochopitelně ignore. Jako bych musel platit za to, že to tu chci rozšířit, hnus! Sice by to šlo publikovat skrze novinky, ale byly to články spíše trvalejší s novinkou to nic společného nemělo... ach jo.
4. A ještě jeden bonus: Proč je Zeus pán tvorstva a ostatní admini nemaj nějaká práva... furt lepší než před pár lety, ale bylo by super kdyby občas ty co se snaží pomoci někdo poslouchal.
14.1.2017 07:58:23

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Immortals (EN) ve fólii
Immortals (EN) ve fólii
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas