DnD 5e Homebrow Praha

Zdravím dobrodruhové! 

Naše skupina hledá jednoho nového hráče a tímhle bych vás chtěl oslovit.

 

Jsme parta 7 (já DM) pohodových lidí, která se schází jednou za 14 dní o víkendu (většinou v sobotu) u mě doma v Praze od 13:00 do cca 20:00 na sezení. On-line nehrajeme nikdy, všichni upřednostňujeme osobní kontakt.

Hraje se druhá homebrow kampaň, která navazuje na předešlou. Tu jsme hráli tři roky. Postavy jsou momentálně na 5. úrovni a máme za sebou 8 sezení.

 

CO HLEDÁME:

• Hráče, který dokáže respektovat ostatní a chápe co je to Team play.

• Hráče, který to bude brát zodpovědně a nebude mít problém s pravidelnou účastí na sezeních, naučit se svoji postavu a naučit se cca jak zhruba fungují pravidla.

• Nemáme problém přivítat mezi sebe i začátečníka, důležitá je ochota ohledně věci věcí, které jsem zmínil v předešlém bodu.

 

CO NABÍZÍME:

• DM s desetiletou praxi, který do přípravy hry a světa investuje hodně svého volného času a zaleží mu na každém hráči.

• Homebrew kampaň se zajímavou historií, kterou budeme hrát ještě alespoň rok. 

• Úpravu pravidel jejimž cílem je drsnější a realističtější zážitek ze hry.

• Zajímavý terén a figurky.

• Důraz na pozadí postav - s každým pečlivě probírám tvorbu postavy. Jakou měla minulost, co ji inspiruje, jaké má vztahy s rodinou a proč se vydala na dobrodružní cestu. To všechno se pak snažíme zapojit do kampaně. 

• Příjemnou atmosféru a fajn lidi, kterým záleží na dobrém sezení.

 

Pokud vás to zaujalo, tak mě kontaktujte a mile rád vám sdělím podrobnější informace :)

 

Ideálně https://www.facebook.com/kubec.jakub/

Nebo j.frankovsky@centrum.cz

27.1.2022 17:47:08 | Upraveno autorem (porovnej)

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Cestou necestou
Cestou necestou
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas