nepřihlášený

přihlásit

registrovat

MINDOK: druhé rozšíření pro Terru Mysticu

Autor: 1a2a3a4 | 27.6.2019 | 4

MindOK dnes, 27. 6., oznámil již druhé rozšíření, které bude vydávat pro hru Terra Mystica a které ponese české jméno Terra Mystica: Obchodníci. Původní nazev byl Terra Mystica: Merchants of the Seas. Jak už název napovídá, rozšíření vám otevře brány obchodu na kontinentu Terra Mystica. Toto rozšíření se dá kombinovat i s dřívějším rozšířením Terra Mystica: Oheň & Led, ale stejně tak se dá hrát samostatně jen se základní hrou. Obchodníci by měli být dostupní na podzim. 

 

Seznam připravovaných novinek v češtině

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Panebože

Já se bojím!!!!

27.6.2019 23:21:42

Naopak - na rozdíl od prvního rozšíření to zní zaj

The factions of Terra Mystica have opened their doors for business beyond the Trading Post. More trade flows between the factions with their brand new Ships sailing on the rivers.
A new large building, the Shipyard, upgrades your shipping or range and produces Ships with 20 faction board extensions.

Factions that export will receive VP and resources depending on the building they deliver to. Factions importing and receiving an opponent's ship will gain power. Ships will dig and build in adjacent hexes, so watch out! Ships can also be consumed and form new Dwellings. The ship movement and Dwelling actions add a new tactical movement element to the already deep strategy of Terra Mystica while maintaining perfect information.

The factions must also adjust to an entire new set of 12 round scoring tiles, four new Ship related Favors, three new bonus tiles, three additional power actions, town tiles, and two maps: Loon Lakes and Fjords. The maps and most of the round scoring may also used be used with the base game if desired.

The Fire and Ice expansion is not required, but the material for them is provided.

28.6.2019 08:25:49

mno, uvidíme

K tomu bych rád něco řekl. Z těch pár lidí, co mě znají, tak víte, že TM je něco jako moje milenka - vlastně něco víc, ale to nebudu rozvádět.... K tomu rozšíření. Něco podobného se testuje u GAIA PROJECTU. Pracuje na tom v podstatě stejný člověk, který má prsty v tomhle rozšíření. Ale u GP z toho moc nadšený nejsem. Z mého pohledu ta hra už je moc překombinovaná. Ale TERRA je o něco jednodušší ve svém základu, tak třeba to bude fungovat. Jsem zvědav a asi zase pro ni pojedu do Essenu :-D

28.6.2019 13:31:04

...

Dovolím si drobné upřesnění popisu, že původní název je německý "Die Händler", ne anglický. Za velkou pozornost stojí úprava pravidel prosté základní hry, kdy jednotlivé národy začínají s různým výchozím počtem VB podle toho, na jakém hracím plánu se hraje (pochopitelně v případě, že nepoužijete pravidlo o dražbě národů).

Překladatel pravidel nejen pro fu Mindok

29.6.2019 08:39:07

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.