nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Kingdomino - 3D modely hradů - 3D tisk

Více o hře: Kingdomino
Prodávající:

Tomoko [bazar index: 59 0 0 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: Nové stále ve fólii
Cena: 99 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Kupující: -
Končí za: Aukce již skončila

Nabízím k prodeji plastové 3D modely hradů k deskové hře Kingdomino/Queendomino, vytisknuté na 3D tiskárně ORIGINAL PRUSA I3 MK3 z materiálu PLA. Modely jsou navrženy tak, aby se vešly do insertu krabice hry a nahrazují původní kartonové modely. V základu mám dvě barevné varianty modelů. A) světla (šedá) varianta, B) tmavá (stříbrná) varianta. Po individuální domluvě mohou být barevné kombinace individuální. Dle individuální dohody mohu modely hradů vytisknout v podstatě jakoukoliv barvou - disponuji téměř celou barevnou škálou tiskových strun. Fotografii všech barev mohu předem zaslat na e-mail. Individuálně je možno zvolit i libovolnou barevnou kombinaci. Foto je pouze ilustrační. Dle dohody je možné dotisknout i pátý hrad pro rozšíření Věk obrů či hrady barevně přizpůsobit pro sesterskou hru Queendomino.

!!!Samotná desková hra Kingdomino/Queendomino není součástí nabídky!!!

Způsob dopravy: Zasílám na pobočku Zásilkovny v ČR i SR. Cena dopravy je 79 Kč v rámci ČR a 120 Kč na Slovensko. Další způsoby dopravy dle individuální dohody.

Další foto mohu zaslat na vyžádání. V případě zájmu nebo dotazů mne prosím nejdříve kontaktujte na e-mail: chjoa@seznam.cz, kde doladíme detaily prodeje či případné dotazy.

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...

Vybíráme z aukcí

Lorenzo Il Magnifico
Lorenzo Il Magnifico
Akt. cena: 719 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>