nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Kup si krávu - Počty ale i škození hrou

Více o hře: Kup si krávu (vztah předmětu prodeje k této hře není uveden)
Prodávající:

Artcore [bazar index: 148 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 250 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 1
Nejvýše přihazující: Malik [bazar index: 17 1 0 ]
Končí za: Již skončeno

Nezaměňovat s light verzí Kup si kávu!
Sežer krávu, zachráníš trávu!

Kup si krávu početní-ekonomická rychlovka pro 2-4 hráče. Dvě varianty hry. Jednoduchá pravidla. Hra je svižná. Procvičí počty od druhé třídy výš. Velice ftipné obrázky u krav i akčních karet - zabaví se i dospělák. Přesně podle masotariánského hesla: Sežer krávu, zachráníš trávu! Můžete pořídit i chemikáliemi napuštěnou fialovou nebo veselou krávu. Děcka nalepily některé peníze oboustraně :) Díky škození a zlomyslným akčním kartám ani ten, kdo bude mít nejvíc krav nemusí vyhrát.

Hraná. Stav - viz foto. Kupujete to, co je vyfoceno
Další fotky zde https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/kup-si-kravu-5471/obrazky/

PRAVIDLA AUKCE : Začínám čtrnáctidenní aukci od koruny a cenu nechávám stanovit neviditelnou ruku trhu. Hru však prodám pouze v případě, že se přihodí minimálně 3 různí zájemci.
Po opakovaných špatných zkušenostech diskriminuji neseriozní zájemce s nulovým hodnocením, kteří jen přihazují, ale po ukončení aukce již nekomunikují. Kvůli lagujícímu serveru aktuálně komunikuji výhradně přes email, takže mi napište svůj mail, ať se dohodneme rychleji.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)

Výměna možná - nabídněte.

Obměňujeme další hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Rozmyslete si, zda hru opravdu chcete.
Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

--- doplnění popisu dne 18.12.2019 (10:04:34) ---
Omlouvam se za popis v aukci:
-----
Začínám čtrnáctidenní aukci od koruny a cenu nechávám stanovit neviditelnou ruku trhu. Hru však prodám pouze v případě, že se přihodí minimálně 3 různí zájemci.
-----
Snad je ale z vyzneni evidentni, ze jsem to pri zakladani zkopiroval z jine aukce
https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/105399/
a pro tuto to neplati....

Jeste jednou se omlouvam--- Systémové info ze dne 08.07.2020 (02:00:33) ---
Vzhledem ke stáří inzerátu jsme z něj odstranili obrázky (celkem 1)

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...


Historie příhozů

17.12.2019 23:40:47 Malik [bazar index: 17 1 0 ] 250 Kč