nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Kamionem po Evropě Auf Achse Spiel des Jahres 1987

Více o hře: Kamionem po Evropě (vztah předmětu prodeje k této hře není uveden)
Prodávající:

Artcore [bazar index: 144 6 3 ] zobrazit všechny inzeráty prodávajícího

Stav hry: neuvedeno
Cena: 300 Kč
SafeTrade: Prodejce neumožňuje obchod formou SafeTrade (Jak to funguje?)
Příhozů: 0
Nejvýše přihazující: -
Končí za: Již skončeno

Originální německá verze pod názvem Auf Achse od Wolfganga Kramera z roku 1987, kdy zároveň vyhrála prestižní cenu Spiel des Jahres. Hra je na věk poměrně zachovalá, nicméně rohy krabice jsou oblepené. Komponenty jsou kompletní, kromě kostiček nákladu, kterých tam, ale je hodně, jinak stav komponent bych hodnotil jako "téměř nové". Součástí je český návod včetně překladu těch několika karet s textem.
Koupeno zde v bazaru, zarhano nekolikrat ale nechytlo, tak posilam dal. Doplnim, ze krom uvedeneho chybelo jeste nekolik karet, bankovek, znacka objizdky a prelozena pravidla z jine verze uplne nesedela. Kazdopadne ve vysledku nic zasadniho, co by branilo ve hre 32 let stare hry :)

Výměna možná - nabídněte.

Brno nebo pošta po platbě předem - viz profil. (Zásilkovnou neposílám)
Obměňujeme hry, tak se mrkněte - třeba se vám něco hodí.
Příhozy neruším. Popsal jsem podle pravdy, vyfotil skutečný stav a ne jako jiní, co tu nenapíšou nic a vystaví s fotkou staženou z internetu. Já jsem do tohoto představení investoval čas a energii, proto po zájemci vyžaduji, aby on investoval do zamyslení se, jestli to, co nabízím opravdu chce.

Pro rychlejší komunikaci mi napište svůj email, nejsem tu každý den.

Stav: podívejte na foto. Nabízím přesně to, co vidíte. Berte v potaz, že hra není jako když si ji přinesete z obchodu a vybalíte z celofánu. Nebudu tu řešit záležitosti, jakože krabice je od posunování ošoupaná nebo návod přehnutý na půlku, kartička má ohlý růžek nebo že 3 žetony mají jiný barevný odstín a podobné koniny, atd. Kupujete použitou hru. Nejsem eshop, kde mají funglovky. Koupil jsem tu už několik her, co byly v daleko horším stavu než ty moje a hrát se daly bez problémů, tak co bych řešil jestli je krabice v němčině, když návod je v češtině (navíc se dá bez problému stáhnout) a hra samotná je jazykově nezávislá. Ale pravda koupil jsem z druhé ruky i hry co byly v perfektním (z mého pohledu) stavu. Pokud jste nároční kvalitkáři a fajnšmekři kupujte raději jen v obchodě, abyste nebyli zklamaní, že dvě karty poškodila steřelá gumička a tím pádem bude vaše sbírka deskovek ohyzdná.

--- Systémové info ze dne 05.07.2020 (02:00:29) ---
Vzhledem ke stáří inzerátu jsme z něj odstranili obrázky (celkem 3)

Tento inzerát již není platný, nelze proto inzerovanou hru koupit...