Ztracená města

xxxxxxxooo hodnoceno 186x (Seznam vlastníků)

Ztracená města - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Devir
Filosofia Editions
Galakta
Kosmos
Piatnik
Rio Grande Games
Tilsit
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 1999
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sázky

včera jsem mrkla na pravidla a jen se chci ujistit, protože to v pravidlech není doslova napsané, ohledně sázek. Ty jsou k dispozici někde mimo balíček a každý si může vzít kdykoliv kartu sázky a ihned ji vyložit, nebo si můžu vzít do ruky třeba tři karty sázek, nebo jak?
26.11.2010 12:00:46

sázky
Sázky jsou normálně zamíchané mezi karty na dolízání a bereš si je spolu s normálníma kartama, nemají žádný zvláštní balíček.
Jen pozor na vykládání, když k nějaké barvě vyložíš "číslo", sázku už tam nesmíš dodat...

26.11.2010 13:16:35

aradraug
aha, sic to z pravidel víceméně vyplývalo, tak mi to přišlo nějaký divný :-) Myslela jsem, že si každý rozhodne na co chce vsadit, vezme sázku a vsadí...

26.11.2010 13:34:06

sázky
Omlouvám se, chtěl jsem taky reagovat, ale nebyl jsem si jistý jak jsi mínila ty "sázky". Teď už vím - ty povyšovací karty a je to přesně jak píše aradraug.
Jinak ty karty sázek jsou na celé hře vlastně nejdůležitější - nejvíc bodů za násobení a chce to dobře načasovat jak dlouho čekat než dolíznu (nebo soupeř odhodí) kartu sázky, když třímám plnou ruku vysokých karet této barvy. Samozřejmě soupeř to taky vidí že vysoké karty té barvy nechodí a tedy ti sázku jen tak neodhodí byť mu v ruce překáží.

Tak jsem napsal aspoň něco aby ten příspěvek nebyl úplně zbytečnej :)

26.11.2010 14:17:57 | Upraveno autorem (porovnej)

panzer
bezva, bezva, díky za každý komentář, mně když něco nějak nesedí, tak to potřebuju osvětlit z každého úhlu pohledu :-)

26.11.2010 14:21:34

Vybíráme z Bazaru

Valka o Prsten + Erebor + Hory + Rozlisovace
Valka o Prsten + Erebor + Hory + Rozlisovace
Akt. cena: 130 €
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas