Ztracená města

xxxxxxxooo hodnoceno 186x (Seznam vlastníků)

Ztracená města - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Devir
Filosofia Editions
Galakta
Kosmos
Piatnik
Rio Grande Games
Tilsit
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 1999
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Domaci vyroba

Tak koukam na Savagerovu domaci verzi a jak tuhle hru moc nemusim, tak ta vypada luxusne!;) Vsechna cest!
28.6.2010 14:41:39

PJ

Pěkné...
...svého času jsem tuto verzi obdivoval na BGG. Karty mají navíc texty, který tvoří "příběh expedice". Podle mě tahle verze dalece předčí originál.

28.6.2010 15:27:13

ad Savager
No před víc jak týdnem u nás byl Savager se ženou, zahrát si Ad Astru. Tak jsme spolu debatovali a on si většinu her vyrábí sám. Pokud chce něco koupit, tak si to vyrobí vyzkouší a pak teprve kupuje. Hrozně ho v tomhle obdivuju, protože to bych tedy nedal, věnovat tomu tolik času. Já jsem sice v grafice precizní a lokalizované věci musí vypadat jak originál, nad retučemi trávím spousty času, ale to jen z donucení, že to není česky. Vyrábět komplet hry abych si je vyzkoušel, tak to by se mi tedy vůbec nechtělo, to si je raději koupím hned.

28.6.2010 15:33:01

rbx

kren
Take jsem si vsiml, jak schvaluji obrazky, ze si vse vyrabi sam, az mi to prislo divne a rikal jsem si, proc si neco nekoupi... ze se to v zivote nemuze vyplatit. Jak treba dela herni plany?

28.6.2010 15:37:12

to rbx
Až se zase navštívíme, tak se ho zeptám :). Konkrétně jsem se ho neptal. Jen obdivoval můj herní plán pro TS z grafického studia a říkal, že on si to tiskne jen tak obyčejně, tak nevím.

28.6.2010 15:50:16

....
No, úplně všechno si zase nevyrábím, ale blbinky a novinky, nebo hry, co se dají těžko sehnat si semtam vytisknu (nebo hezčí domácí verzi oproti originálu;-) ) Plány tisknu na tvrdou A3 a hodně používám dřevěné kostičky a žetonky z jiných her (El Grande, Shogun, Vysoké napětí, Robber Knights aj.) Takže kdybych neměl plno koupených originálů, ty "blbinky" bych si nezahrál :-)

28.6.2010 15:57:34

ad Savager
... my o vlku ... :D. A on pozorně naslouchal.

PS: k té smsce - počkej jak já vyklepnu tebe :), zvol si zbraně

28.6.2010 16:34:42

homemade
Skutečně luxusní grafika u téhle homemade verze! Řekl bych, že hezčí, než originál.

Mně se před jistou dobou podařilo dostat k jiné homemade verzi ve stylu Futuramy. Jelikož existují upravená pravidla i pro 3 a 4 hráče (pokaždé je jiný počet karet), mám to taky vytištěno. Ale stejně, když už hrajem, tak jen ve dvou a hrajem originál.

Bohužel moje práce to není a nedostal jsem povolení to šířit dál. :(

29.6.2010 06:27:42

2 husak
..jo, vlastně to byl taky důvod výroby, že to můžem hrát ve 3-4 hráčích,pro ten počet hráčů je tam víc karet.

2 Kren: volím jakoukoli "drsňárnu" pro dva:) Nejlíp třeba s kostkama, kdyby náhodou, ať se můžu vymluvit na vrtkavé štěstí ;-)

29.6.2010 06:58:20

homemade
Fakt pěkná verze hry, zkoušel jsem si ji na geeku vyhledat, ale našel jsem ji jenom v maďarštině. Existuje Aj verze?

29.6.2010 08:43:35

homemade
vidim pre 3 , 4 hracov karty naviac , nepopisal by niekto strucne , prosim , pravidla ? diky

13.3.2011 09:26:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Undaunted: Normandy
Undaunted: Normandy
Akt. cena: 11 €
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas