nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zombies!!! 3: Mall Walkers Second Edition

Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština:
Vydavatelé: Edge Entertainment
Pegasus Spiele
Twilight Creations, Inc.
Ubik
Autoři: Todd Breitenstein
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Nakupuj do úmoru... Doslova.

Druhé rozšíření hry ZOMBIES!!! přenáší hru z města (základní sada), přes vojenskou základnu (první rozšíření) do nákupního centra. Myšlenka zůstává nezměněna - přežít!

Toto rozšíření je možné přidat k základní sadě (kterou tak rozšíříte), nebo s využitím některých jejích komponentů hratelné samostatně - jednoduše zaměníte karty událostí a kartičky mapy a můžete hrát v neokoukaném prostředí s několika málo úpravami pravidel.

Vstupem do tohoto rozšíření je samotný vchod do obchodního centra, kde jsou silnice nahrazeny chodbami a budovy obchody. V těchto obchodech můžete nejít (podobně jako v původní hře v budovách) rozličné předměty, které vám mohou pomoci na vaší cestě k přežití, nebo naopak ostatním cestu znepříjemnit. První, komu se podaří dostat se na střechu k vrtulníku, je zachráněn a vyhrává hru (alternativně pobije určitý počet nemrtvých).

Obsah balení

  • 16 kartiček obchodního centra (včetně vchodu a heliportu)
  • 32 karet událostí (16 karet po dvou kusech)
  • pravidla hry

Změny pravidel oproti původní hře:

  • obchodní centrum je dvoupatrové, takže nejprve musíte najít schody, teprve poté se můžete pustit do pátrání po vrtulníku
  • nově je možné prolézat ventilační šachtou mezi jednotlivými obchody

pozn.: Mall Walking je forma cvičení (populární převážně v USA), při které lidé chodí nebo běhají po dlouhých chodbách nákupních center. Výhodou je příjemné klima a snadná dostupnost odpočívadel.

Autor: Pelly

Další názvy této společenské hry

  • Zombies!!! (Zweite Edition) 3: Konsumleichen