Zeus na útěku

xxxxxxoooo hodnoceno 40x (Seznam vlastníků)

Zeus na útěku - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Gamewright
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

znamená to něco?

Tohle nechápu? Webmaster nám chce něco naznačit nebo je to jenom shoda náhod?
31.3.2009 13:52:20

Elenistar
Neboj, to je jen hra od BF:) S Diem jsem mluvil minulej tyden nazivo a tvaril se s dilem spokojen:D

31.3.2009 13:58:58

Elenistar
Každý ví, že hry (a nejen počítačové) vzbuzují v lidech sklony k násilí. Rbx jednou pořádal barákovou olympiádu (také druh hry) a bylo po něm mrštěno šutrem. Tento traumatizující zážitek ho poznamenal natolik, že skupuje veškeré hry na trhu a ignoruje vnější svět. Jeho rodina zažalovala Dia, jakožto provozovatele zatrolenek a hlavního viníka. Zeus se proto skrývá a dává nám to najevo nenápadnou reklamou napravo ;)

31.3.2009 13:59:55

rbx

Sydo
mam tento tyden dovolenou, slunim se na horach v Italii a protoze mi klienti moji dovolenou prilis nerespektuji :-) tak travim dost casu na notebooku. A tak si nejak brouzdam po ZH a vidim, ze hlavni fabulator tohoto serveru, roznasec pavlacovych drbu a hlasatel smyslenych domenek - Sydo, vypustil do sveta tuto ohavnou lez :-) Nerikam, ze neco neni pravda, ale moje rodina zatim nechava Dia v klidu. Spis se zameruje na blizke okoli a lezi ji v krku me budouci herni dychanky v Beroune.:-) Takze Sydo...objednej si ochranku, pujde do tuheho :-))

31.3.2009 23:14:57

rbx
obavy z dýchánků jsou oprávněné, přečetl jsem pravidla k Twilight Struggle a vypadá to moc pěkně, takže až přijedeš opečený z Itálie, Beroun čeká :)

1.4.2009 11:40:20

Vybíráme z Bazaru

Euthia KS all-in (EN jádro a CZ rozšíření)
Euthia KS all-in (EN jádro a CZ rozšíření)
Akt. cena: 9500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas