Zakázaný ostrov

xxxxxxxooo hodnoceno 184x (Seznam vlastníků)

Zakázaný ostrov - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Release a info

Mno tak to vypada, ze by hra mela byt na svete v kvetnu. Co me moc nepotesilo je, ze pouziva velmi obdobne mechanismy jako Pandemic a podle prvnich nazoru je mu docela podobna. Jeji vyhoda je pry hlavne v cene a v tom, ze se da zahrat o polovinu rychleji. Stale jsem na to zvedav, ale musim priznat, ze ocekavani ponekud ochladlo...
20.4.2010 09:58:48

PJ

souhlas
Anekene, docela jsi to vystihl. Také jsem získal po přečtení preview dojem, že je to takový "baby Pandemic" v jiném hávu. Ale stejně jako Ty mě ta hra pořád zajímá. Až se bude Pandemic mastit s tím mega rozšířením (mělo vyjít česky už před rokem), bude to třeba příjemná alternativa. A jak jsem pochopil, je to malinký balení, takže taková minikooperativka na cesty...

20.4.2010 20:11:14

PJ

ježímarjájosef...
...já dneska perlím.
2. řádek: Ty = Tebe :-)

20.4.2010 20:12:13

PJ
Dobře ty :D

20.4.2010 21:30:14

Česky?
Netušíte zda se někdo chystá hru vydat v češtině?
Děkuji.

26.11.2010 21:05:51 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Tak to vypadá, že rychleji píšu než čtu. Všiml jsem si teprve nyní, že Elissa překládá pravidla, což znamená více než dost pro to, abych si mohl hru koupit. Těch pár slov na kartičkách již je drobnost, která jak jsem pochopil pro hraní není rozhodující.

26.11.2010 22:33:49

Ceska verzia
Blackfire vydala cesku verziu, kupil to uz niekto? Ake to je? Podarilo sa im to aspon tentoraz nesprasit?

30.11.2011 17:44:05

Česká verze
českou verzi jsem koupil a myslím, že překlad je na vysoké rovni, jen mi trochu nesedí překlad dílku Fool´s landing jako plošina hlupců. Ale to asi bude jenom můj subjektivní dojem.

7.1.2012 11:37:22

PJ

Ladik
Já jsem překlad neviděl, ale překlad tohoto konkrétního políčka je dosti slaboduchý. Ale u Blackfire si nedělám iluze :o)

7.1.2012 11:58:30

Vybíráme z Bazaru

Cestování s Jiřím Kolbabou
Cestování s Jiřím Kolbabou
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas