Zakázaný ostrov

xxxxxxxooo hodnoceno 184x (Seznam vlastníků)

Zakázaný ostrov - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Pokud na kartách Helicopter Lift a Sandbags je napsáno "Play at any time", mám tomu rozumět tak, že tyto karty můžu hrát opravdu kdykoli (i mimo svůj tah) a nebo se jedná pouze o možnost hrát tyto karty kdykoli v okamžiku svého tahu a nebo v případě nutnosti odhození katy při dosažení limitu (např. při předání karty pokladu jiným hráčem)?
7.2.2011 00:05:46

Hyman
Kdykoliv, i mimo svuj tah. A dokonce i pred tim, nez bys mel vyhodit kartu v dusledku prekroceni hand limitu...

7.2.2011 10:38:42

otázky k pravidlám
1. keď si potiahnem ako prvú kartu, kartu Voda stoupá je to jediná karta ktorú si potiahnem ,alebo môžem ťahať ďalšiu kartu pokladov?
2. Akcie môžem využiť vždy všetky 3 alebo môžem opakovať jednu 3x?

24.8.2011 20:19:23

zablokovana figuka
co sa stane, ak sa potopi cast ostrova a vytvori sa medzera? dnes sa mi stalo, ze mi panak zostal na chvoste, jeden dielik zmizol a az potom bol dalsi. povazuje sa aj toto prazdne miesto za policko? alebo mozem podla pravidiel preskocit na najblizsiu pevninu? vdaka za odpoved

13.12.2011 21:49:15

dajo26
ak sa potopi dielik na ktorom stoji figurka, tak podla pravidiel musi skocit na najblizsi nepotopeny (moze byt aj zaplaveny) dielik pevniny.
Ak nie je ziaden iny nepotopeny dielik nablizku, figurka sa utopi a prehraju vsetci.

Ak si sa pytal, ci je mozne prejst cez takto potopeny dielik (prazdne miesto), tak to normalne nejde. Dokazu to iba Potapac, alebo Prieskumnik (kedze vie ist sikmo).

13.12.2011 22:30:37

pytle s pískem
Zdravím vykradače chrámů a svatyň ;)

hrajeme správně pytle s pískem, když je "instatně" použijem k vysušení (otočení) libovolné zaplavené kartičky na ostrově, nehledě jak je od nás daleko?
Díky za info

17.4.2012 15:49:59

helikopterník
A ještě mě napadlo, jestli je v pořádku při použití karty "vyzvednutí vrtulníkem" že přesunu hráče z libovolného pole na další libovolné pole na hracím plánu, nehledě na to, jestli onen hráč/hráči sdíleli při použití karty se mnou stejné pole.

23.4.2012 09:39:29

dotaz
Při akci "předání karty" - znamená, že mohu kartu jednu ze svých karet jenom předat jinému hráči, nebo si i mohu od někoho nějakou vzít ? Samozřejmě vždy za předpokladu, že stojíme na stejném políčku.

5.4.2014 10:07:15

Úderník
V pravidlech se píše pouze v jednom směru a to od aktivního hráče k tomu pasivnímu

"Pokud stojíte na stejném dílku ostrova jako jiný hráč, můžete MU PŘEDAT jednu nebo více karet pokladů, které máte v ruce."

5.4.2014 10:39:47

Vybíráme z Bazaru

Legendary: A Marvel Deck Building Game
Legendary: A Marvel Deck Building Game
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas