Z pohádky do pohádky

xxxxxxoooo hodnoceno 190x (Seznam vlastníků)

Z pohádky do pohádky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: neuvedeno
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Noční můra

Upřímně! Neznám příšernější hru než je tato :) Musel jsem ale dát alespon jednu hvězdičku. A to mám za sebou víc jak padesát partií. Proč je na rozcestníku na počátku hry, kdy se cesta dělí podle hodu kostky, uvedena také jednička netuším :) Prostě děs běs.
26.7.2009 10:02:15

PJ
Kdepak komunistická strana. Spíš je to svým způsobem náboženský kult...

"Bratři a sestry, sejděmež se na Zlatém vrchu, kde po hodu šestky obětujeme Sani..."

13.11.2012 11:32:06

odměna
Babička vždy na konec dala čokoládu, bonbóny a tak.
To byla motivace pro vítěze, navíc ta stará komunistická měla hezký obrázky, možná ji u našich vyhrabu a ukecám tátu o foťák, ale nemám rád fotky.

13.11.2012 23:18:57

Jarmuk
tak to ji určitě vyhrab a zahraj si ji jen tak. Jak jsem to dala předevčírem, tak mi najednou bylo zase 7 let a úplně jsem se ocitla v té družině a prostě jsem se vrátila v čase. Nádhera. Tak zkus zahrát a třeba budou zase čokča či bonbóny...

14.11.2012 08:40:28

čokča a bonbóny
bab. je již mrtvá, tak asi ne, táta by tam radši vrazil bůček a mamka flašku.
leda, že bych to tam dal já a hrál s dcerkama.

14.11.2012 23:25:16

Uf
Vidím, že Z pohádky do pohádky zde hrálo plno lidí. Sám jsem jedním z nich a na hru mám takové průměrné vzpomínky. Nejvíc se mi líbil výběr postavičky, i když samozřejmě na hru to žádný vliv nemělo.. a pak taky na to, že ta hra byla dost těžká (= dostat se přes ta červená pole) a hlavně zdlouhavá. Pak už mě to přestalo bavit. Když se na ten hrací plán (+ pravidla) podívám dnes, tak musím uznat, že je ta hra skutečně debilní bez možnosti cokoliv ovlivnit.

14.11.2012 23:42:08

Rok 2013
Také jsem tuto hru před dávnými časy hrával :-) Rozhodl jsem se ji zakoupit i v roce 2013, tato "hardcore" hra prostě nesmí chybět v mé sbírce. Beru to spiše jako "raritu". Škoda, že jsem nedohledal původní verzi z mládi .. :-)

13.9.2013 16:11:53

mám ji bez krabice
a NEDÁM

13.9.2013 16:23:17

Vybíráme z Bazaru

Hra FANTACOLOR junior
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas