Yedo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Novověk
Herní kategorie: desková hra, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Board&Dice
Eggert-Spiele
IDW Games
Pegasus Spiele
Tcg Factory
Autoři: Thomas Vande Ginste
Wolf Plancke
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reprint deluxe verze

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nešel do toho reprintu. KS, co právě skončil, jsem trochu zaspal a zjistil jsem, že to hrozně potřebuju. PM by měl být otevřený do konce listopadu. Bylo by možno se k někomu přidat?
Kromě toho na BGG někteří dost řvou, že pravidla jsou plná nejasností a překlepů, a totéž platí i pro šest karet, které by měly být součástí toho (ne)překvapivého rozšíření. Může k tomu některý z vlastníků prvního printu něco dodat?
17.11.2020 17:30:23

Jedů
Jak jsem nedávno v jiném vláknu psal, rád se s někým podělím o poštovné. Viz https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/crowdfunding-komunitni-financovani-8/yedo-deluxe-reprint-26159/

17.11.2020 18:15:41

.

Kdyby někdo měl zájem, zbyla mi tu jedna Deluxe kopie z multipledge...

17.11.2020 20:49:56

Shonin pledge
Bral někdo jen ten nejnižší pledge za 12dolarů? Který obsahuje rozšíření, které nebylo v tom prvním KS, a navíc který by měl obsahovat errata/opravené karty z prvního KS? Mělo by se jich dát vzít víc, já tak nějak netušil, že je tam něco navíc, nějak jsem to nesledoval, a teď zjišťuju, kde a jak to sehnat.

Díky

26.11.2020 12:13:11

Beru
Jak jsem uvedl, objednávám. Jestli se chceš přidat, napiš mi zprávu, prosím. Zbývají čtyři dny do uzavření PM.

26.11.2020 13:10:26

Vybíráme z Bazaru

Scythe + Rozšíření
Scythe + Rozšíření
Akt. cena: 5800 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas