World of Warcraft: The Adventure Game - Dongon Swiftblade

xxxxxxxooo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

World of Warcraft: The Adventure Game - Dongon Swiftblade - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: World of Warcraft: The Adventure Game
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

Ako presne funguje ten pick pocket?
24.10.2009 21:59:37

pick pocket
Hrej poté co ses pohnul. Můžeš sebrat Setkání ze svého pole jako předmět nebo také jeden předmět z batohu protihráče nacházejícího se na stejném poli.

Musíš to jen zahrát až poté co jsi ukončil pohyby. Napadá mě, že je možmé tuto kartu použít i tím způsobem, že se vlastně vyhneš boji se Setkáním a rovnou si ho otočíš na předmět. Simuluje to situaci, kdy příšeře sebereš předmět z kapes namísto, aby jsi ho získal až z jeho mrtvoly.

26.10.2009 16:51:45

to Lumirius
Pochybuju, že je díky této kartě možné se vyhnout Setkání. To by tam muselo být napsané "and then skip your Challenge phase". Prostě buď ukradeš věc batohu postavě, která stojí na Tvém místě a nebo si přibereš jeden předmět z balíčku té barvy, jako je to místo, na kterém stojíš. Kolo pak normálně dále pokračuje Discovery fází a Challenge fází, nic se nemění.

26.10.2009 17:00:52

to Kadaver
Když je tam výslovně napsáno "skip your Challenge phase" no tak určitě Challenge fází nepokračuje :-) Ta se právě přeskočí ...

26.10.2009 18:55:32

to Merlin
To tam právě napsané není, takže se jí normálně pokračuje :-)

26.10.2009 19:22:04

nojo
sem blbej, já ten tvůj příspěvek četl nějak špatně :-)

26.10.2009 20:38:03

to Kadaver
nechal jsem se unést :-) Zmátla mě totiž ještě na potřeba mít aktivní Stealth a o ten příjdeš pokud se účastníš souboje a jde se pomocí něho vyhnout challange fázi.

27.10.2009 07:20:34

to Lumirius
Samozřejmě Stealth Ti po očorkování zůstane, takže se díky němu můžeš challenge fázi vyhnout. Ale nemusíš, když nechceš, a karta pick pocket na to nemá žádný vliv, že bys třeba to kolo musel nebo nesměl.

27.10.2009 09:47:28

Dracek

response
Pick Pocket funguje tak, že po vaši movement fázi (než začne vyhodnocení zdrojů) můžete Pick Pocket zahrát za předpokladu, že už na daném políčku je nějaký neporažený encounter (potvora), nebo protihráč. Pick Pocket stvůru automaticky "porazí" tzn vezmete si ji jako item. Poté normálně pokračujete do fáze aktivace zdrojů a dále do challenge fáze, tzn točíte další encouter.
Nevýhoda této ability tedy spočívá v tom, že ji nemůžete zahrát v kole, kdy si otočíte nový encouter.
Stealth Vám samozřejmě zůstává po celou dobu, ze Stealth se točíte jedině po souboji.

23.3.2010 13:57:46

Vybíráme z Bazaru

Kingdom Rush: Rift in time
Kingdom Rush: Rift in time
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas