Zaklínač: Dobrodružná hra

xxxxxxxooo hodnoceno 408x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
CD Projekt RED
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

česká verze

V rámci předávání cen Deskofobie byla zástupcem BlackFire potvrzena chystaná čeká lokalizace této hry! :) Snad (toto je moje přání, nikoli vyjádření BF) se jí dočkáme již do Vánoce ne dlouho po té, co vyjde anglický originál.
7.3.2014 07:28:17

morthe
Tim nej vydavatelstvim sem myslel ffg a tema remcalama sem nemyslel tebe.

Uz aby vydali nejake nove info o hre

10.3.2014 18:52:58

paráda
Som za zaklínača v ČJ vďačný. Podľa mňa, BF má teraz pomerne dosť času, aby spravili kvalitnú hru. Ako pozerám, Morthe je veľký fanúšik zaklínača, tak by mohli osloviť pre preklad jeho :). Tam by som sa kvality už vôbec nebál..

13.3.2014 14:16:45

kostkyi
Na překladu se pravděpodobně bude podílet velmi zkušený člověk, který měl prsty v překladu PC her. Za mě supr. Btw Morthe by měl oslovit BF, ne oni jeho. I když kdo ví. Tak či onak bych byl za Mortheho vděčnej.

13.3.2014 15:24:44

...
Vzhledem k tomu, že jsem s BF po vzájemné dohodě ukončil spolupráci, počítám, že se oficiálního překladu účastnit nebudu. Mrzí mě to, ale nedá se svítit.

Každopádně ale počítám s tím, že si to přeložím jen tak amatérsky pro sebe a trochu si s tím vyhraju, což bych u oficiálního překladu nemohl (aspoň ne v takovém rozsahu, v jakém bych chtěl).

13.3.2014 19:59:10

morthe
"a trochu si s tím vyhraju" .. dúfam, že sa o to podelíš a uploadneš to ;)

14.3.2014 19:23:19

Don't panic
Na překladu deskovky pracovalo několik lidí. Věřím, že nebudete zklamáni. Příběhové texty jsem překládal já společně s Jakubem Maříkem. Mechaniku hry překládal někdo jiný a jeho překlad jsem jen kontroloval. Pochopitelně slovníček je plně konzultován s Comgadem, který překládá třetí hru.

5.1.2015 10:25:54

Zaklínač od Blackfire
Dovolím si jen krátce reagovat na Marka:

Nemám ani tak strach z překladové části hry, bude-li to podobné, jako na jediné zveřejněné kartě (Obranný kontrakt), kde jediným zakolísáním je zvláštní slovosled v jedné větě.
Bohužel totéž se nedá už říct o grafické stránce věci, počínaje chybou v českém logu hry, až po zbytečně "neurovnanou a nahuštěnou" sazbu (aspoň na té jedné kartě). O divideru přesahujícím z hlavního textového pole do pole vítězných bodů se raději ani nezmiňuji.

Jsou to titěrnosti? Ano. Ale přesto sráží celkový dojem.

5.1.2015 10:53:53

Datum cz verze
Zdravim,
uz se vi neco blizsiho? Popr.: Konkretni termin vydani?

24.2.2015 11:03:09

...
Polovica apríla (dubna) :-(

24.2.2015 11:42:43

CZ vydání..duben?
Nemáte náhodou někdo nějakou novou zprávu, kdy Zaklínač v češtině vyjde? Poslední zprávy zde jsou půlka dubna..a máme jej tu:-)

15.4.2015 12:35:53

Fleder
Počítej spíš s koncem dubna, už je prý na lodi, snad to nepůjde ke dnu :)

15.4.2015 12:53:00

Fleder
Neboj se, až to bude známo, tak to bude v novinkách na titulce ;-)

15.4.2015 13:55:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Modern Art
Modern Art
Akt. cena: 345 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas