Wings of War: WW2 Deluxe set

xxxxxxxxoo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Wings of War: WW2 Deluxe set - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Hobby Japan
Nexus
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

cz pravidla?

nevíte, jsou-li někde pro tuhle hru k dispozici pravidla v češtině ? Nedaří se mi je najít...
22.2.2011 10:41:59

kandelabr
ja to koupil v HRASu a opet jsem byl prijemne potesen a dostal jsem k tomu ceska pravidla.

22.2.2011 11:13:54

Falco
Opravdu k této hře Hras dodává česká pravidla?
U odkazu zde
http://www.hras.cz/spolecenske-hry/vsechny-hry/wings-of-war-ww2-deluxe-set.aspx?referrerID=79
o tom zmínka není.
Případně, jaká je kvalita překladu? Já od nich mám již pár překladů a kvalita je, no ... nic moc (Memoir ´44).

2.10.2011 21:37:04

cz pravidla?
No, pokud česká pravidla prodejci nedodávají, potom otázka: Je velký rozdíl v pravidlech pro 1. sv. válku a WW2?
Jsem schopný hrát WW2 Deluxe set se znalostí pravidel pro původní verzi? Tedy s překladem do češtiny, který je dostupný na ZH, nebo jsou pravidla odlišná příliš?
Děkuji za informaci.

3.10.2011 17:59:35

pravidla v češtině
Pokud vím, tak Hras skutečně hru Wow s českými pravidly prodával, a to jak verzi 1. sv. v., tak i verzi DoW. Jestli tak činí i u nového deluxe vydání, to nevím, zkusil bych dotaz na jejich poradnu.

3.10.2011 22:40:29

CZ pravidla
Ahoj, Třeba by sem někdo ty pravidla mohl umístit. Bylo by to fajn.

10.9.2012 15:28:19

jerry
to asi mohl, ale možná by to vůči hrasu nebylo moc fér, nemyslíš? koneckonců, nic ti nebrání to přeložit a pověsit, že.

10.9.2012 23:13:48

karel
Aha, tak to jo! Moc se omluvám za amorálnost,trochu jsem zapoměl že Wings of War: WW2 Deluxe set jde všude na
dračku, je to novinka a firmu Hras by to pravděpodobně úplně zrujnovalo kdyby sem někdo umístíl přeložené pravidla.
Také mě úplně vypadlo že si zde na těchto stánkách nikdo češtiny nestahuje, všichni si to doma svorně překládají.
Aby náhodou někdo česká pravidla netiskl a třeba neprodával...
Ale samozřejmě ti musím dát za pravdu je to dost nefér umístit sem česká pravidla, zvláště když je přeložil někdo
jiný.
Pokud jde o mě a překlad, máš také pravdu,nic mě nebrání. Ten můj nedávný dotaz to byl vlastně jen takový žert.
Zapoměl jsem úplně na to že vynikám v cizích jazycích dneska večer na to sednu a tak za dvě hodinky to dám, vždyť je to jen
pár stránek ŽE.Pokud bych si náhodou nevěl zněčím rady tak zajdu k nám na vesnici, tady to totiš hraje každý a každý mi rád poradí.
Nebo žebych hledal radu na internetu...
Hned zítra ráno to sem POVĚSÍM.

12.9.2012 21:58:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Jerry
Jerry klid, jasně, že naskenovat český pravidla Hrasu a dát je sem je pitomost, to by bylo bez jejich souhlasu hrozně neetický a místní admin by to neschválil. Sám ve svým superironickým příspěvku píšeš, že překlad pravidel není věc, která se dá udělat za minutu. Tím pádem pochopíš, že buď se k tomu někdo odhodlá a věnuje komunitě ten čas nebo má část komunity, co neumí anglicky, prostě smůlu.

13.9.2012 07:55:58

Fórum
Hele tady je veliký fórum, věnovaný týhle hře: www.wingsofwar.org

Tam se s pomocí někoho, kdo umí anglicky přihlaš a pak si vlez do Czechoslovak Wing:
http://www.wingsofwar.org/forums/forumdisplay.php?56-Czechoslovak-Wing

Tam choděj našinci, mluvěj česky a určitě, opakuju určitě, ti pomůžou.

13.9.2012 08:04:25

jerry
To máš těžké. Někdo se musel snažit, někdo do toho třeba investoval peníze. Často je za tím i fakt dost práce. Je fajn říct "neumím, dejte mi", někdy třeba někdo vyhoví, někdy to nevyjde. V každém případě Hras překlad má nebo měl, zkus se jich zeptat, mají i webové stránky a poradnu. Uvidíš, co ti řeknou.
Já nejsem jejich zaměstnanec, ale o překladu něco vím.

13.9.2012 20:15:35

Ad fórum
Co se týče pravidel k WWII v češtině, tak je ani na www.wingsofwar.org nemáme (bohužel). Nicméně většina hráčů ovládá pravidla k oběma hrám, takže na konkrétní dotazy určitě dokážeme odpovědět. Samozřejmě, máme některé věci, o kterých se živě diskutuje (střelba při překryvu karet apod.), nicméně tipuji, že tak 95 % dokážeme dát dohromady poměrně snadno.
Takže určitě napiš na link zmiňovaný Linem22 a dáme to dohromady.

13.9.2012 22:03:08

Omluva
Díky. Omlouvám se trochu jsem ujel.
Nepatřím ktěm ( dej mi - a někdo dá)
Prostě jsem byl tak trochu v koncích a tak jsem to vyzkoušel. Ještě jednou se omlouvám.

14.9.2012 08:20:18

cz pravidla
Protože to vypadá, že CZ verze pravidel není volně dostupná, chci se zeptat, jak moc by pomohl tento překlad:
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/wings-of-war-miniatures-343/k-stazeni/

Je to k WW1 navic to neni k deluxe edici. Ale da se to aspon pouzit pro zakladni pochopeni hry?

Nebo mate nejaky lepsi tip, jak pomoci cloveku jazykove neznalemu?

5.4.2014 23:13:48

Re: cz pravidla
Upřímně, pravidla pro WWI jsou pro WWII bohužel zcela nepoužitelná. Důvod je především v rozdílném systému - u WWI se naplánují tři manévry a pak se naráz odehrají, zatímco u WWII jsou vždy naplánovány dva a hraje se vždycky N+2 (jakoby vždy o manévr zpožděno a zase se naplánuje, ale už jen jeden). Těžko se to takhle textově popisuje.
Zkus ale napsat Linovi - dává dohromady přehledové karty, ze kterých jde leccos vyčíst.
Další možnost je zastavit se někdy na hraní, ale to předpokládá dostupnost Prahy, Brna, Ostravy nebo hradecka. Kdyby sis hodně zoufal, napiš mi, něco vymyslíme.

6.4.2014 02:02:17

pravidla
Ta stará pravidla pro Hras k verzi WoW Dawn of War už dávno visí i zde na ZH.

6.4.2014 07:22:24

karel
Nevim jak presne "WoW Dawn of War" zapada do konceptu techto her - zalozil jsem nove vlakno.

6.4.2014 10:17:51

cartas
Nechtěl bych nikoho mystifikovat, protože nevím přesně, jen myslím, že základ se od de luxe verze liší jen těmi modely letadel vers. obyčejné karty. Pravidla by měla být identická. Ta nová hra by už trochu přepracovaná být mohla, tu jsem nikdy neviděl.

6.4.2014 20:30:04

Aktuální pravidla
S pravidly se to má tak, že v zásadě lze použít pravidla k Dawn of War - základní mechanismy jsou stejné i pro Wings of Glory.
Pokud by někdo toužil po opravdu aktuálních pravidlech, žetonech a dalšímu (pokud si třeba kupuje letadla pouze samostatně), existuje možnost zakoupení tzv. Wings of Glory WW2: Rules and Accessories Pack, kde je všechno mimo samotných letadel.

6.4.2014 21:42:50

dan-sam + karel
supr, dik obema

6.4.2014 22:04:22

Vybíráme z Bazaru

Blood Rage Mystics
Blood Rage Mystics
Akt. cena: 22 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas